Produkty

Ostatnio przeglądane

Produkty

Ostatnio przeglądane

Weber.pas topdry - tynk hydrofilowy AquaBalance 30kg

Nowy

200 Przedmioty

339,90 zł

8,63 zł za kg

Opis

Zużycie na m2 baranek 1,5mm - od 2,2 od 2,6kg/m2
Waga opakowanie 30kg
Ilość sztuk na palecie 24 opakowania
Palność nie
Paroprzepuszczalność tak
Mrozoodporny tak
wodooporny tak
Grubość warstwy 1,5mm
Gwarancja 12 miesięcy od daty produkcji

Więcej informacji

Unikalny tynk hydrofilowy weber.pas topdry w technologii AquaBalance kolor Biały lub inny bez dopłaty - opakowanie 30kg

Technologia AquaBalance tworzy inteligentną powłokę samoregulującą stopień zawilgocenia powierzchni. Jej zastosowanie na elewacjach budynków skutecznie rozwiązuje problem grzybów i alg, które rozrastają się na zawilgoconym tynku.

Grzyby i algi to jedyne znane nauce mikroorganizmy, które mogą rozwijać się na każdym, dowolnym podłożu. Nic więc dziwnego, że z upodobaniem rozwijają się na elewacjach budynków, powodując powstawanie plam i przebarwień. Niestety, rozwijające się grzyby i algi mogą z czasem niszczyć fasadowe elementy budynku. Są też idealnym podłożem dla rozwoju innych mikroorganizmów, niebezpiecznych dla budynku i zdrowia mieszkańców.

Jednak nawet grzyby i algi potrzebują do swojego rozwoju wilgoci. Woda to niezwykle groźny żywioł, który w różny sposób stanowi zagrożenie dla budownictwa. Opady deszczu, ale nawet mgła i rosa pozostawiają na powierzchni otynkowanej ściany cienką warstwę wody, na której rozwijają się zarodniki najsilniejszych mikroorganizmów, czyli alg, grzybów i pleśni.

Znanym rozwiązaniem powstrzymującym na krótki czas malutkich niszczycieli elewacji jest stosowanie rozwiązań z dodatkiem biocydów in can, czyli dodawanych fabrycznie do produktów lub biocydów powłokowych, działających po związaniu, nakładanych na warstwę wykończeniową elewacji. Jednak w dłuższym lub krótszym okresie czasu woda jest zdolna wypłukać zabezpieczające środki biobójcze z warstwy tynku.

Dlatego niezbędne okazało się wdrożenie nowatorskiego rozwiązania, jakim jest technologia AquaBalance, która gwarantuje długotrwały efekt czystej elewacji. Produktem opartym na innowacji jest tynk weber.pas topdry AquaBalance.

Poznaj zalety tynku weber.pas topdry AquaBalance:

Trwały 

Zapewnia wieloletnia ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, również zanieczyszczeń powietrza.

Wydajny

Nawet do 20% niższe zużycie niż w przypadku powszechnie używanych tynków, dzięki jego łatwej aplikacji, plastyczności oraz świetnej przyczepności.

Certyfikowany

Wysoka jakość potwierdzona specjalistycznymi badaniami w akredytowanych laboratoriach w kraju i za granicą.

Odporny na porastanie glonami

Dzięki nowatorskiej technologii odporny na porastanie algami, grzybami i pleśniami - estetyczna elewacja przez długi czas

Elastyczny

Odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia termiczne związane z bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych.

Ekonomiczny

Koszt 1m2 powłoki jest zdecydowanie niższy niż w przypadku zazwyczaj stosowanych produktów premium.

 

Ekonomiczność produktu weber.pas topdry AquaBalance zaprezentowana została na przykładzie rekomendowanego zużycia oraz ceny katalogowej tynku hydrofilowego weber.pas topdry AquaBalance i tynku silikonowego weber TD341.

PALETA KOLORÓW W ZAŁĄCZNIKU NA SAMYM DOLE

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Wysyłka

Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier do 30 kg do 3 dni roboczych Za darmo!
Cena transportu na zapytanie Prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty Za darmo!

Pobierz ZAŁĄCZNIK

Produkty powiązane