Produkty

Tagi

Ostatnio przeglądane

Produkty

Tagi

Ostatnio przeglądane

Plastyfikator Qblock DH

Nowy

Plastyfikator do betonu w proszku

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

1,00 zł

Więcej informacji

  • znacznie poprawia plastyczność, ułatwiając nakładanie
  • poprawia spójność betonu, ograniczając podciekanie i oddzielanie składników
  • pozwalana na zmniejszenie ilości wody o 10% przy zachowaniu plastyczności, zwiększając trwałość, twardość oraz wodooporność
  • nie powoduje korozji stali
  • można stosować do wszystkich typów betonów,  również przy ogrzewaniu podłogowym
Właściwości

Qblock DH jest bardzo efektywnie działającym plastyfikatorem w proszku. Qblock DH zwiększa urabialność, polepsza spoistość betonu, wydłuża czas urabialności, redukuje ilość wody zarobowej, zwiększa wytrzymałość, trwałość oraz nieprzepuszczalność betonu, umożliwia oszczędność cementu. Qblock DH jest brązowym proszkiem nie zawierającym chlorków i azotanów.

Przeznaczenie

Qblock DH można stosować do wylewek betonowych (szczególnie przy ogrzewaniu podłogowym), do wytwarzaniu betonów prefabrykowanych, do produkcji cegieł i bloczków betonowych, do betonów sprężonych, w miejscach zagęszczonego zbrojenia, gdzie wysoka urabialność jest szczególnie pożądana.

Dozowanie

Qblock DH należy stosować w ilości przeciętnie 15g na 25 kg cementu w trakcie mieszania, razem z wodą zarobową i kruszywem. Podczas betonowania w upalną pogodę można dawkę Qblock DH podwoić, co przedłuży czas urabialności mieszanki.

Przechowywanie

Qblock DH należy przechowywać pod przykryciem, chronić przed bezpośrednim działaniem słońca i ekstremalnych temperatur. Okres przydatności do stosowania w nieotwieranych opakowaniach wynosi 24 miesiące od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier do 30 kg do 3 dni roboczych 15,00 zł