Produkty

Ostatnio przeglądane

Produkty

Ostatnio przeglądane

Silikon dekarski Boramax czarny

Nowy

USZCZELNIACZ DEKARSKI BITUMICZNY

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

12,30 zł

Opis

Kolor czarny

Więcej informacji

USZCZELNIACZ DEKARSKI BITUMICZNY CZARNY to wysoce plastyczna i elastyczna mieszanina modyfikowanych ekologicznych mas bitumicznych i żywic z dodatkiem włókien naturalnych. Przeznaczona do naprawy i izolacji pokryć dachowych oraz uszczelniania, zabezpieczania, odnawiania spoin, pęknięć i szczelin. Posiada bardzo dobrą przyczepność do większości typowych powierzchni budowlanych, jak papy, powłoki bitumiczne, beton, ceramika, blacha ocynkowana, galwanizowana i stal. Tworzy trwałą, stale elastoplastyczną, wytrzymałą i wodoszczelną spoinę odporną na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne. Idealny do wypełniania rys i pęknięć w elementach betonowych przed ułożeniem papy lub płynnej izolacji bitumicznej. Nie stosować do miejsc stale zanurzonych w wodzie lub pod stałym naporem wody.


ZASTOSOWANIE

Uszczelnianie i przyklejanie złącz i szczelin w pokryciach dachowych, gontach bitumicznych, bitumicznych płytach falistych. Wypełnianie i uszczelnianie szczelin wokół przepustów dachowych oraz przy wykonywaniu wszelkich obróbek dekarskich. Uszczelnianie uszkodzonych i przeciekających pokryć dachowych wykonanych z papy, dachówek, blachodachówek, gontów bitumicznych, płyt falistych, blachy i innych. Uzupełnianie rozerwanych szwów, pęknięć i łączeń oraz wypełnianie dylatacji i bruzd podczas wykonywania izolacji przeciwwilgociowej ścian i fundamentów budynków.

 

DANE TECHNICZNE

Odporność termiczna: od -20 C do +110 C, czas obróbki: do 10-12 min. przy temp. +23 C, Temperatura stosowania: od +5 C do +40 C

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Wysyłka

Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier do 30 kg do 3 dni roboczych 15,00 zł