Twój koszyk 0 PLN
Kategorie
PL / PLN
Farba JEDYNKA emulsyjna wew. 10l - 44SZT. PALETA
Poleć towar
Zapytaj o towar
Porównaj
Dodano do porównania (1/4)
Porównaj

Farba JEDYNKA emulsyjna wew. 10l - 44SZT. PALETA

Liczba opinii: 0
Producent
Farba JEDYNKA emulsyjna wew. 10l - 44SZT. PALETA
Poleć towar
Zapytaj o towar
Porównaj
Dodano do porównania (1/4)
Porównaj
3 018,27 PLN
Jednostka
Powiadom mnie o dostępności Dodaj do ulubionych
Szczegóły
Producent
Od ręki Dostępność Od ręki Od ręki
Brak w magazynie Stany magazynowe Brak w magazynie Brak w magazynie
Opis

Śnieżnobiała farba jedynka do ścian i sufitów to nowoczesny produkt na bazie polioctanu winylu. Tworzy matowe powłoki, zapewniające długotrwały efekt dekoracyjny. Unikalna ekologiczna receptura zapewnia efekt końcowy w postaci: śnieżnobiałych wymalowań, niepękającej z upływem czasu powłoki, która dzięki mikroporowatej strukturze zapewnia dodatkowo „oddychanie ścian”.

Najważniejszymi cechemi farby Jedynka jest:

 • śnieżnobiały kolor
 • dobre krycie
 • szybkie schnięcie
 • „oddychanie powłoki”
 • łatwa aplikacja
 • odporność na tarcie na sucho
 • ekologiczna receptura
 • super wydajność: ok.10m2/l przy jednokrotnym malowaniu

Aplikacja wewnętrznej farby emulsyjnej Jedynka:

 1. Przygotowanie podłoża:
  Podłoża nowe:powinny być suche, czyste, odtłuszczone. Świeży tynk lub beton można malować po 3-4 tygodniach sezonowania.
  Podłoża poddawane renowacji:należy dokładnie oczyścić z łuszczących się powłok, kurzu, pyłu, tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Powierzchnie przeznaczone do malowania należy dokładnie odpylić, a następnie zmyć wodą. Powłoki farb klejowych muszą być usunięte, aż do odsłonięcia tynku. Powierzchnie skredowane należy odpylić na sucho i umyć wodą. Ściany pomalowane uprzednio farbami emulsyjnymi należy dokładnie umyć wodą z detergentem, a następnie zmyć czystą wodą
 2. Gruntowanie / Malowanie
  Farbę można nakładać: pędzlem, wałkiem,natryskiem pneumatycznymlub natryskiem hydrodynamicznym.Natrysk hydrodynamiczny: dysza o średnicy 0,017''-0,019' przy kącie natrysku 40-50°i ciśnieniu 130-150 Bar.Przed aplikacją farbę należy dokładnie wymieszać. Produkt nie wymaga rozcieńczania. Do pierwszego malowania dopuszczalne jest gruntowanie farbą rozcieńczoną wodą w ilości do 20%, w zależności od rodzaju podłoża i sposobu malowania. Gruntowanie podłoży sypkich i niespójnych należy wykonać przy użyciu preparatu do gruntowania i wzmacniania podłoża. Dla uzyskania powłok o wymaganych parametrach zaleca się 2-lub 3-krotne malowanie. Farba schnie ok. 2 godziny. Kolejne warstwy zaleca się nakładać po upływie co najmniej 4 godzin. Prace malarskie prowadzić w temperaturze od +5°C do +25°C.Uwaga! Należy pamiętać, że powierzchnia pomalowana farbą matową jest bardziej podatna na zadrapania i mechaniczne oddziaływania w porównaniu z powierzchniami malowanymi farbami o większym stopniu połysk
 3. Czyszczenie narzędzi:
  Przed przystąpieniem do mycia narzędzi należy je dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości produktu.Rozcieńczalnik/mycie narzędzi: Woda.
 4. Zużycie:
  Do 10m2/l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego
Cechy towaru
Podatek VAT
23%
Opinie
Oceń ten towar!
Liczba opinii: 0
DODAJ OPINIĘ
Porównywarka
Możesz dodać od 2 do 4 towarów
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki