Twój koszyk 0 PLN
Kategorie
PL / PLN
Dublet - wylewka betonowa C16 | 25kg
Poleć towar
Zapytaj o towar
Porównaj
Dodano do porównania (1/4)
Porównaj

Dublet - wylewka betonowa C16 | 25kg

Liczba opinii: 0
Dublet - wylewka betonowa C16 | 25kg
Poleć towar
Zapytaj o towar
Porównaj
Dodano do porównania (1/4)
Porównaj
13,50 PLN
Ilość wor.
Jednostka
Kup teraz Dodaj do ulubionych
Szczegóły
Od ręki Dostępność Od ręki Od ręki
Duża ilość w magazynie Stany magazynowe Duża ilość w magazynie Duża ilość w magazynie
Opis

PRZEZNACZENIE

WYLEWKA BETONOWA C16 może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych,  przeznaczona jest do wykonywania podkładów betonowych, podkładów betonowych w systemie z ogrzewaniem podłogowym, gotowych posadzek, oraz jako produkt do napraw  betonu i drobnych prac betoniarskich (słupki ogrodzeniowe, płytki chodnikowe, czapy kominowe). WYLEWKA BETONOWA C16 może być stosowany w systemie posadzek pływających tj. na warstwie izolującej (izolacja termiczna lub dźwiękowa), oraz w technologii wylewania maszynowego z mixokreta.

WŁAŚCIWOŚCI

WYLEWKA BETONOWA C16 jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających. Po zarobieniu wodą tworzy masę o dobrych właściwościach aplikacyjnych. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, można ją stosować wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Przygotowanie podłoża zależy od przewidywanej technologii wykonania podkładu czy posadzki:

bezpośrednio na stary beton: podłoże powinno być wolne od elementów mogących osłabić zespolenie się posadzki ze starym podłożem (kurz, stare farby, oleje, tłuszcze, substancje bitumiczne, zmurszała warstwa wierzchnia starego betonu) należy usunąć i zabezpieczyć gruntem do głębokiej penetracji REMO DEEP, przed rozpoczęciem wylewania posadzki podłoże należy zwilżyć czystą wodą z sieci.

-na podłoże z izolacją (papa, folia PE i PCV) : folia powinna być ułożona szczelnie, wywinięta na ściany powyżej przewidywanej wysokości wykonywanej posadzki.

-posadzka w systemie pływającym: płyty izolacyjne powinny być ułożone na przemian bez efektu klawiszowania, wszystkie ewentualne instalacje umieszczone w izolacji powinny być zabezpieczone (otuliny, peszle). Folia na izolacji powinna być ułożona szczelnie, wywinięta na ściany powyżej przewidywanej wysokości wykonywanej posadzki.

-posadzka w systemie z ogrzewaniem podłogowym: Folia ekranowa pod ogrzewaniem powinna być ułożona szczelnie, wywinięta na ściany powyżej przewidywanej wysokości wykonywanej posadzki.

Instalacja ogrzewania podłogowego powinna być ułożona zgodnie ze sztuką instalatorstwa oraz sprawdzona pod kątem szczelności. W trakcie prac posadzkowych instalacja powinna być zalana wodą.

RODZAJE PODŁOŻY

MINIMALNA GRUBOŚĆ

BEZPOŚREDNIO NA STARYM BETONIE

40mm

 BETONOWE Z WARSTWĄ IZOLUJĄCĄ  (PAPA, FOLIA PE, PCV)

40mm

POSADZKA W SYSTEMIE PŁYWAJĄCYM  NA IZOLACJI TERMICZNEJ LUB DZWIĘKOWEJ

40mm

W SYSTEMIE OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO

40mm

 

Cechy towaru
Podatek VAT
23%
Opinie
Oceń ten towar!
Liczba opinii: 0
DODAJ OPINIĘ
Porównywarka
Możesz dodać od 2 do 4 towarów
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki