Nasza firma od 1993 roku zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych odbiorcom hurtowym i detalicznym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres artykułów potrzebnych do budowy lub remontu.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty, a wieloletnia działalność na rynku i umowy bezpośrednie z producentami powoduje, że możemy je zaproponować w atrakcyjnych cenach. Naszym klientom oferujemy również transport zakupionych u nas towarów, także z rozładunkiem HDS.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy - materiały budowlane

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:

Wymagania

  • wiedza z zakresu technik budowlanych i materiałów budowlanych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • samodzielność,
  • znajomość lokalnego rynku.

Do Twoich zadań głównie będzie należało:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie wycen i ofert.
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji ze swoimi klientami.
  • dbanie o sprawną i kompleksową obsługę inwestycji,

Oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiągniętych wyników,
  • samochód służbowy oraz inne, niezbędne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym,
  • przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej

Zaineresowanych proszę o wysłanie CV na mial - edyta@dombud.eu