Twój koszyk 0 PLN
Kategorie
PL / PLN
Nowość
Poleć towar
Zapytaj o towar
Porównaj
Dodano do porównania (1/4)
Porównaj

Belka stropowa HELUZ MIAKO | 400cm

Liczba opinii: 0
Nowość
Poleć towar
Zapytaj o towar
Porównaj
Dodano do porównania (1/4)
Porównaj
291,30 PLN
Jednostka
Powiadom mnie o dostępności Dodaj do ulubionych
Szczegóły
Dostępny na zamówienie Dostępność Dostępny na zamówienie Dostępny na zamówienie
Brak w magazynie Stany magazynowe Brak w magazynie Brak w magazynie
Opis

Do maksymalnie elastycznych konstrukcji stropowych, które nie wymagają skomplikowanego technologicznie montażu, zachowują zdrowy wewnętrzny mikroklimat i jednocześnie są cenowo dostępne.

Prefabrykowane stropy MIAKO są częścią kompleksowego systemu budowy do stanu surowego. Stosuje się je najczęściej w budynkach mieszkalnych i obiektach użytku publicznego, ale można je również wykorzystać w budownictwie przemysłowym i rolniczym.
Te stropy są bardzo elastyczne i można je zastosować nawet w pomieszczeniach o skomplikowanych i nieregularnych kształtach w rzucie poziomym i o rozpiętości do 8 metrów. Po uzupełnieniu zbrojenia można je wykorzystać, jako ciągłe belki albo do konsoli, na przykład balkonów i podestów na klatkach schodowych. Nie stosuje się ich jednak w budynkach obciążonych dynamicznie.

Ceramiczne stropy belkowane HELUZ MIAKO są zbudowane z wykorzystaniem ceramicznych bloczków stropowych i ceramiczno-betonowych belek stropowych wzmocnionych spawanym zbrojeniem przestrzennym. Płaskie, ceramiczne powierzchnie są dobrym podłożem do wykonywania tynków.
Strop dzięki doskonałej akumulacji i zdolności do pochłaniania i uwalniania wilgoci stwarza w pomieszczeniach zdrowy mikroklimat i dlatego stropy ceramiczne są gwarancją zdrowego i higienicznego mieszkania. Również z punktu widzenia odporności ogniowej, własności termoizolacyjnych i parametrów akustycznych te stropy belkowane sa korzystnym elementem w budownictwie mieszkalnym i ogólnym. Stropy HELUZ MIAKO są bardzo elastyczne i potrafią przykryć pomieszczenie o wielkości do 8 metrów.

Cechy towaru
Podatek VAT
23%
Opinie
Oceń ten towar!
Liczba opinii: 0
DODAJ OPINIĘ
Porównywarka
Możesz dodać od 2 do 4 towarów
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki