Strona główna

Strona główna

Marki

 • ADW

  ADW

  Wyroby bitumiczne, masy hydroizolacyjne i środki grzybobójcze to konik firmy ADW. Tak było od zawsze, czyli od roku 1983. Już wtedy rozpoczęto specjalistyczną praktykę, która w efekcie zaowocowała ekologicznymi i jednocześnie bardzo wysokiej jakości artykułami wpisującymi się w chemię budowlaną. 

 • Arsanit

  Arsanit

  Arsanit to krajowa firma specjalizująca się w produkcji ponad 70 rodzajów środków chemicznych stosowanych w branży budowlanej. Są to między innymi tynki elewacyjne, farby czy też kompletne systemy ociepleń oparte na styropianie lub wełnie mineralnej. Firma w ciągu ostatnich prawie dwudziestu lat znacznie się rozwinęła i dołączyła do czołówki producentów chemii budowlanej. Było to możliwe dzięki nastawieniu się na dostarczenie ekonomicznych, ale gwarantujących wysoką jakość oraz wytrzymałość produktów, takich jak grunty, kleje do płytek ceramicznych czy też bardzo cenione przez klientów tynki maszynowe.

 • ATLAS

  ATLAS

  Wywodząca się z Łodzi firma Atlas to znany w kraju i za granicą producent szeroko rozumianej chemii budowlanej. Od ponad 25 lat wytwarza wysokiej jakości produkty, takie jak kleje, masy szpachlowe, fugi czy też zaprawy budowlane. Do ich produkcji firma wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, nowoczesny park maszynowy oraz wiedzę i umiejętności wysoko wykwalifikowanej kadry. Firma nie boi się także inwestować czasu i pieniędzy w tworzenie nowych technologi w swoim centrum rozwojowo-badawczym.

 • AUSTROTHERM

  AUSTROTHERM

  Firma Austrotherm to znany na całym świecie producent wysokiej jakości wyrobów styropianowych oraz wykonanych z polistyrenu ekstrudowanego, stosowanych w systemach izolacji termicznej. Materiały te wykorzystywane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w przemyśle. Cenione są one za znakomite właściwości, łatwy montaż oraz możliwość wszechstronnego zastosowania.

 • BAUMIT

  BAUMIT

  Baumit to jedna z tych firm, która nie ma sobie równych. To wspólna marka dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej — Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Baumit łączy ponad 110- letnia tradycja i niezwykle bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych.

 • Blachodach

  Blachodach

  Blachodach to rewelacyjna firma, która działa na naszym rynku już od ponad 25 lat. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży, solidność i rzetelność sprawia, że nasze blachodachówki są wykorzystywane w wielu domach i mieszkaniach. Klienci doceniają jakość naszych produktów.

 • BORAMAX

  BORAMAX

  BORAMAX

 • BRAAS

  BRAAS

  Firma Braas, należąca do światowego lidera pokryć dachowych MONIER na polskim rynku istnieje od 1993 roku. Początki skierowane były na import dachówek z sąsiadujących Niemiec, a następnie Braas stworzył własną produkcję. To w Polsce, a dokładniej w Płońsku znajduje się najnowocześniejsza fabryka, dzięki której cały świat cieszy się wysokogatunkowymi dachówkami cementowymi i ceramicznymi.

 • BRATA

  BRATA

  SYSTEMY KOMINOWE BRATA zostały  opracowane i wprowadzone do produkcji w roku
  2008 przez firmę  HENKOR. Nasze  doświadczenie w   branży   budowlanej,pozwoliło
  nam stworzyć bezpieczne,  łatwe w montażu  oraz  kompletne  systemy  kominowe,
  które od początku 2009 roku skutecznie zdobywają sobie rynek zbytu.
  Zastosowane   w   naszych  kominach   nowoczesne rozwiązania,  powstałe
  w oparciu  o  najnowszą   wiedzę  i  potrzeby,  czynią   je  najbardziej
  konkurencyjnymi  na   rynku, o  czym    świadczy    otrzymany w roku 2010
  "Złoty   filar   Budownictwa"  dla  systemu kominowego BRATA UNIWERSAL
  na targach  w  Bielsku-Białej.
  Do  produkcji  wykorzystujemy  wyłącznie  najlepsze surowce,a sam  jej proces
  odbywa się w nowoczesnym,zautomatyzowanym zakładzie,  gwarantującym  najwyższą
  jakość  oraz  powtarzalność  produktów. Nieprodukowane przez nas elementy
  pochodzą od renomowanych,sprawdzonych i  znanych  w  Europie   firm.
  Każdy   nasz produkt   poddawany jest szczegółowej   kontroli, co gwarantuje
  bezpieczeństwo  i satysfakcję jego użytkowania.
  Wszystkie   te   zalety   pozwoliły   nam na uzyskanie Certyfikatu CE
  na kompletne systemy kominowe.

 • Cementonia NOWA HUTA

  Cementonia NOWA HUTA

  Działalność produkcyjna cementowni rozpoczęła się w 1952 roku. Pierwotnie przemiałownia cementu, następnie od 1962 roku również jako zakład produkujący klinkier portlandzki. Od początku swojej działalności związana z hutą, wykorzystywała surowce i półprodukty do produkcji wysoko cenionych cementów z dodatkami żużla i popiołów. Jakość produkowanych wyrobów oraz atrakcyjna lokalizacja stworzyły stałą grupę odbiorców.

 • CERESIT

  CERESIT

  Ceresit, Thomsit i Pattex to sztandarowe marki Henkel Adhesive Technologies, działu Henkel Polska specjalizującego się w produkcji klejów, chemii budowlanej i technologii stosowanych w przemyśle. Produkowane pod marką Ceresit materiały chemii budowlanej obecne są na polskim rynku od 1990 roku. Światowa historia marki trwa natomiast nieprzerwanie od ponad 100 lat.

 • CLIMOWOOL

  CLIMOWOOL

  Firma CLIMOWOOL powstała w 2009 roku pod nazwą Schwenk Insulation. Była to wtedy polska odnoga koncernu Schwenk, która została powołana do dystrybucji wełny mineralnej. Na początku była to spółka handlowa zajmująca się dystrybucją produktów z nowo wybudowanej wówczas fabryki w Bernburgu.

  W 2013 roku nastąpił bardzo ważny moment w historii naszej firmy, czyli jej akwizycja przez Knauf Insulation. Wraz ze zmianą właściciela nastąpiła zmiana nazwy firmy i od tej pory nosi nazwę climowool.

 • CT Service

  CT Service

  Firma CT Service jest producentem profesjonalnych impregnatów do betonu, kostki brukowej, płyt cementowych i posadzkowych oraz preparatów antypoślizgowych i czyszczących. Produkty, które oferujemy zabezpieczają przed działaniem wody, podłoży o różnych strukturach, obniżają nasiąkliwość podłoża i są odporne na zabrudzenia. 

 • Dolphin

  Dolphin

  Blue Dolphin to uznana marka, należąca do polskiego przedsiębiorstwa XL-TAPE-INTERNATIONAL – producenta taśm oraz wałków malarskich. Jest to kielecka firma, działająca od ponad dwudziestu lat w branży profesjonalnych akcesoriów malarskich. Marka Blue Dolphin wyróżnia się na rynku polskim i europejskim dzięki zastosowaniu w procesie produkcji innowacyjnych rozwiązań, wzorowanych na japońskiej technologii. 

 • Euro-Mix
 • FAKRO

  FAKRO

  Fakro to międzynarodowa firma wywodząca się z Polski, znana z produkcji wysokiej jakości stolarki okiennej oraz wielu innych produktów przeznaczonych do zabudowy poddasza. Zakłady produkcyjne, poza naszym krajem znajdują się między innymi na Ukrainie i w Chinach. Firma na rynku działa już prawie trzy dekady, a w czasie tym zyskała zaufanie klientów oraz opinię wytwórcy doskonałych i funkcjonalnych okien.

 • GHB

  GHB

  GHB-Grupa Handlo-Budowa

 • HELUZ

  HELUZ

  Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. Produkuje i dostarcza na rynek
  kompletny system ceramiczny do realizacji stanu surowego budynku.
  Obecnie spółka jest drugim co do wielkości producentem i dostawcą
  materiałów ceramicznych na czeskim rynku.
  W ostatnich latach spółka inwestowała do modernizacji i automatyzacji produkcji
  (linie wyrównujące i paletujące), niemałe środki finansowe
  wydano też na poprawę środowiska w okolicy cegielni, ponieważ w każdej cegielni
   wybudowano urządzenia do oczyszczania spalin.
  Obecnie znaczną część produkcji spółki stanowią pustaki ceramiczne STI
  (łącznie z galanterią STI ) do murów obwodowych, które wykazują
  wysokie parametry izolacyjności cieplnej.
  Za pustak ceramiczny 44 STI spółka HELUZ otrzymała na wystawie
  FOR ARCH 2003 Wyróżnienie za pustak ceramiczny z wyjątkowo wysokimi parametrami termoizolacyjnymi.
  Cegielnia Hevlín dostarcza  wysokiej jakości pustaki
   ceramiczne SUPE®THERM do wysoce termoizolacyjnych murów obwodowych.
   Wysoką jakość pustaków ceramicznych zapewnia zaawansowana technologia,
   doświadczenie pracowników a przede wszystkim jakość stosowanego surowca.
   Unikalna glina ceramiczna jest wydobywana w bezpośrednim sąsiedztwie
   obiektów produkcyjnych. Pochodzi z terenów sedymentów kredowych
   z wysoką zawartością diatomitów. Warstwa szarych wapienno-ilastych
   i pylastych iłów ma w niektórych miejscach miąższość do 600 metrów.

 • INNY producent materiałów budowlanych
 • ISOROC
 • ISUM
 • IZOLBET

  IZOLBET

  Firma IZOLBET jest renomowanym producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej i styropianu. Firma IZOLBET rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w miejscowości Golanki Górne k/Płocka.  Oprócz marki własnej IZOLBET, konfekcjonuje produkty dla tak znanych marek handlowych, jak PSB i GHB .Bardzo dobra jakość oferowanych produktów, solidność, terminowość, a w szczególności zadowolenie klienta, to dewiza Firmy IZOLBET. Systematycznie rosnąca sprzedaż styropianu to następny sukces, który pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Właściciele Firmy IZOLBET nie spoczęli na laurach i uruchomili nowe procesy inwestycyjne budowy kolejnych fabryk chemii budowlanej. Pierwsza z nowych inwestycji została oddana do użytku w Kleszczowie wiosną 2007 roku. Obecnie trwają prace nad inwestycjami w Budzyniu i Tarnobrzegu. Strona producenta http://www.izolbet.com.pl

 • KABE

  KABE

  Firma Kabe jest uznanym producentem artykułów budowlanych. Szwajcarskie przedsiębiorstwo produkcyjne działa na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza sprawiły, że cieszą się zasłużoną renomą w branży budowlanej.

  .https://farbykabe.pl/_img/logo_top.png

 • KNAUF
 • KOST-BET

  KOST-BET

  Producent kostki brukowej.

 • KRONOPOL

  KRONOPOL

  Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.

  Szwajcarska jakość i korzenie

  Kronopol Sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.

  Spółka powstała w 1994 roku w wyniku przejęcia przez holding Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych. Podpisanie 7 stycznia aktu notarialnego dało początek nowej rzeczywistości.

  Szwajcarski inwestor zapewniając wielomilionowe nakłady, szybko zmodernizował park maszynowy oraz technologię. Dzięki temu jakość produkowanych płyt została zauważona i doceniona przez klientów. To był jednak dopiero początek zmian i inwestycji.

 • Leier

  Leier

      Firma Leier jest najnowocześniejszym zakładem produkującym materiały budowlane z betonu i betonu lekkiego. Produkcję rozpoczęto w poarciu o technologię zachodnią przy użyciu pustaczarek kroczących. hydraulicznych zbieraczek produktów,komputerowo sterowanych mieszalni betonu.
   Początkowo produkowano tradycyjny asortyment dla budownictwa mieszkaniowego. Sukcesywnie rozszerzano asortyment wprowadzając nowe produkty:dachówki, nadproża do rolet, systemy kominowe, płytki chodnikowe.
   Wprowadzony nowatorski na polskim rynku system logistyczny- dostarczanie inwestorowi produktów samochodami samowyładowczymi z dzwigami spowodował rozszerzenie terenu działalnści firmy i konieczności tworzenia placówek dystrybucyjnych.

 • LEMAR

  LEMAR

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Lemar" Sp. z o.o. w Czerwonaku powstało w 1989 roku. Specjalizowało się w produkcji pap asfaltowych na tekturze budowlanej.
  Kapitał firmy w 100% polski. W papach LEMBIT masa bitumiczna wykonana jest z asfaltu modyfikowanego SBS, dzięki któremu papy posiadają znakomitą elastyczność, a także odporność na niskie temperatury oraz spowolnione procesy starzeniowe.
  Na papy LEMBIT udzielamy gwarancji materiałowej do 15 lat!
  Strona producenta www.lemar.poznan.pl/

 • MAAN
 • Megaron

  Megaron

  Megaron

 • Norgips

  Norgips

  Norgips jest norweską firmą, która oferuje asortyment z branży budowlanej, mający szerokie zastosowanie w usługach remontowych w budownictwie jednorodzinnym, przemysłowym czy w lokalach użyteczności publicznej. Jako doświadczeni producenci, którzy działają na rynku branżowym już wiele lat, możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów, potwierdzonych stosownymi certyfikatami, deklaracjami właściwości użytkowych oraz atestami higienicznymi. 

 • Nowa dolina Nidy

  Nowa dolina Nidy

  Firma Nowa Dolina Nidy jest polskim producentem, który specjalizuje się w produktach do wykończenia wnętrz. Nasz asortyment obejmuje gipsy szpachlowe oraz kleje gipsowe najnowszej generacji, wykonane z naturalnego kamienia gipsowego, pochodzącego z własnej kopalni.

 • PANELTECH

  PANELTECH

  Firma PaNELTECH od kilku lat jest liczącym się na rynku producentem styropianu. Jest on produkowany na nowoczesnej i efektywnej linii produkcyjnej, co sprawia, że nasz produkt jest konkurencyjny zarówno pod względem jakości, jak i ceny.

  • Orientacja na jakość
   • W wykonanie każdego produktu lub usługi wkładamy maksimum wysiłku i zaangażowania. Pragniemy by powstał produkt w pełni spełniający wymagania naszego Klienta;
   • Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie oraz system zarządzania jakością ISO 9001:2000;
   • Stosujemy wysokiej klasy materiały i surowce pochodzące od renomowanych dostawców krajowych i zagranicznych;
   • Naszymi priorytetami są trwałość, funkcjonalność oraz estetyka wykonania.
 • PLASTMO

  PLASTMO

  Plastmo Polska Sp. z o.o. to doskonała firma, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się odprowadzaniem wód deszczowych z różnego rodzaju obiektów budowlanych.

  To właśnie my, jako pierwsi zaproponowaliśmy rewelacyjne i niezwykle skuteczne rozwiązania kompletnej instalacji, która ma na celu odprowadzenie wód deszczowych z dachów.

 • PREFABET Bielsko Biała

  PREFABET Bielsko Biała

  P.P.H. „PREFABET Bielsko-Biała” dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nich produkty nie tylko zachwycały swoją wysoką jakością, ale i bardzo atrakcyjną ceną. Firma udowadnia, że zakup rewelacyjnych bloczków, które są wykonane z betonu komórkowego, wcale nie musi być trudny i drogi.

 • PRO

  PRO

 • ROLAS

  ROLAS

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “ROLAS” jest producentem suchych zapraw i klejów mających szerokie zastosowanie w budownictwie.
  Nasze zaprawy produkowane są na bazie kruszywa mineralnego, wysokiej jakości cementu oraz wapna. Stosowanie spoiwa cementowego i wapiennego znanych w regionie producentów, wpływa na zachowanie przez nasze produkty wysokich właściwości wytrzymałościowych i roboczych.

 • Schiedel

  Schiedel

      Firma Schiedel Polska Sp. z o.o. to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów systemów kominowych w Europie.
  Firma prezentuje swoje wyroby w 27 krajach i należy do koncernu Monier.
  Jako lider na runku systemów kominowych oferuje kompletną paletę produktów jak i elementów gwarantujących bezpieczne funkcjonowanie komina. Oferta to nie tylko produkty Schiedel , ale również serwis i dobrze przygotowani pracownicy.
  Uzyskanie przez firmę certyfikatu jakości ISO 9001 było wydażeniem wieńczącym kilkuletnie starania i wytężoną pracę nad wdrożeniem systemu zarządzania jakością.
  Firma udziela na swoje produkty 30 letniej gwarancji.

 • SINIAT

  SINIAT

  Gipsy szpachlowe specjalistyczne

 • Śnieżka
 • Soudal

  Soudal

  Belgijska marka Soudal jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych firm produkujących chemię budowlaną, dostępną na polskim rynku od ponad 20 lat. To największy na świecie producent pian poliuretanowych w aerozolu. Ta mogąca się pochwalić przeszło 50-letnią historią firma oferuje również inne produkty, z których chętnie korzystają zarówno profesjonaliści zatrudnieni w branży budowlanej i wykończeniowej, jak i działające amatorsko osoby prywatne.

 • Termobet
 • Vandex

  Vandex


  Witamy w świecie Vandex
  Vandex to międzynarodowy znak profesjonalnej chemii budowlanej. Przeznaczonej do hydroizolacji i renowacji budynków, a także ochrony i naprawy betonu.

 • Velux

  Velux

  VELUX jest doświadczonym producentem okien do poddaszy i akcesoriów do nich.

 • Venta
 • WEBER

  WEBER

  Oferowane przez firmę materiały wyróżniają się profesjonalną jakością. Wszystkie z nich użyte podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych, a szczególnie w przypadku systemów ociepleń wykazują największą trwałość.

 • Wienerberger

  Wienerberger

  Firma Wienerberger w Polsce rozpoczęła działalność w 1995 roku. Pierwsza inwestycja to całkowicie zmodernizowana cegielnia w Lęborku, w której rozpoczęto produkcję pustaków poryzowanych Porotherm.

  Kolejne zakłady produkcyjne zostały uruchomione w Zielonce k/Warszawy, Honoratce k/Konina, Częstochowie, Lajsach oraz w Dobrem - największa i najbardziej nowoczesna wytwórnia pustaków ceramicznych w Europie. W kwietniu 2002 roku firma rozpoczęła również produkcję cegieł elewacyjnych Terca w Toruniu, najnowocześniejszej fabryce w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w cegielni w Jankowej Żagańskiej. W sierpniu 2003 roku w Honoratce rozpoczął działalność zakład produkujący belki stopowe i nadprożowe Porotherm.
  W 2004 roku firma rozszerzyła swoją ofertę o dachówki ceramiczne Koramic, których produkcja odbywa się w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Kunicach k/Legnicy. Rozwój firmy w kierunku ceramicznych pokryć dachowych uzupełnił bogaty asortyment o kolejny produkt, dzięki któremu możliwe jest wybudowanie ciepłego domu, w całości z materiałów ceramicznych.

 • ZCB OWCZARY