Tagi

Tagi

Kleje do płyt g-K

Kleje gipsowe znajdujące się w naszej ofercie cechują się nie tylko bardzo dobrą przyczepnością, ale również łatwością w użyciu. Klej do płyt Kartonowo-gipsowych stosowany jest przy klejeniu płyt gipsowo-kartonowych zarówno na podłożach betonowe, jak i również ceramicznych wewnątrz budynku. Ponadto można klej do Płyt G-K moż...

Kleje gipsowe znajdujące się w naszej ofercie cechują się nie tylko bardzo dobrą przyczepnością, ale również łatwością w użyciu. Klej do płyt Kartonowo-gipsowych stosowany jest przy klejeniu płyt gipsowo-kartonowych zarówno na podłożach betonowe, jak i również ceramicznych wewnątrz budynku. Ponadto można klej do Płyt G-K można także użyć przy klejeniu płyt typu Pro-Monta, pustaków ceramicznych, cegieł, bloczków betonowych oraz komórkowych w pomieszczeniach zamkniętych.

Jednak nawet najlepszej jakości klej nie poradzi sobie z zabrudzonym, mokrym lub niestabilnym podłożem dlatego należy pamiętać by było ono odpowiednio przygotowane przed rozpoczęciem prac związanych z klejeniem płyt gipsowych. Oczywiście należy również zadbać o to aby powierzchnia do klejenia przez klej gipsowy była chłonna. Dlatego zalecamy użycie jednego z naszych gruntów co na pewno podniesie właściwości chłonne podłoża i przygotuje je na przyklejenie płyty.

Więcej

Kleje do Płyt Gipsowo-kartonowych Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów