Tynki, farby, grunty

W tej kategorii znajdą Państwo wszystkie produkty potrzebne do upiększenia domu lub mieszkania z zewnątrz jak i wewnątrz.

Tynki, farby, grunty  Jest 67 produktów.

Podkategorie

 • Farby

  Farba to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów w branży budowlanej, to właśnie ona nadaję suchym, brzydkim ścianą całego uroku a wnętrzą dodaje nie powtarzalnego klimatu. W naszej ofercie znajdą Państwo farby znanych producentów takich jak Kabe, Śnieżka, Jedynka czy też Ceresit.

  W naszym skłądzie posiadamy mieszalnik marki Kabe, dzięki czemu jesteśmy wstanie wyczarować praktycznie każdy kolor jaki sobie Państwo tylko wymarzą.

 • Tynki

  Tynk to niezbędny składnik właściwego wykończenia każdego budynku.
  Jest to powłoka, która kształtuje powierzchnię ścian i stropów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Ma za zadanie nadać estetyczny wygląd oraz zabezpieczyć budowlę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Takich jak niskie oraz wysokie temperatury, wszelkiego rodzaju grzyby, pleśnie, glony i zanieczyszczenia.
  W naszej ofercie posiadamy niemal wszystkie rodzaje tynków.
  Tynki mineralne, akrylowe, silikonowe, silikatowe, silikatowo-silikonowe oraz mozaikowe.
  W naszej firmie posiadamy swój własny mieszalnik dzięki, któremu jesteśmy w stanie nadać tynkowi niepowtarzalny kolor.
  Większość przedstawionych w naszej ofercie tynków posiadamy na stanie, dzięki czemu nie muszą Państwo marnować czasu na oczekiwanie.
  Jeśli chodzi zaś o tynki mozaikowe, które są coraz bardziej rozpowszechniającą się formą wykończenia cokołów budynków, garaży itp. miejsc narażonych na nadmierne zabrudzenia.
  One również są tworzone w naszej firmie od ręki.
  Nowością na rynu wykończeń elewacji są tzw. Tynki modelarskie lub też ozdobne. Są to tynki dzięki, którym możemy imitować struktury drewna, kamienia czy też cegły bez obaw o ewentualne problemy z konserwacją, dostawą czy też ceną takiego rozwiązania. Ceny tego nowatorskiego rozwiązania w naszej firmie są dość dobre, a potrafią wyróżnić się z tłumu i nadać swojej elewacji niepowtarzalnego wyglądu.
  Dobra inwestycja w wykończenie domu, to inwestycja w porządne tynki. W związku z tym skład materiałów budowlanych dombud.eu oferuje bardzo konkurencyjne ceny na tynki cienkowarstwowe. Wystarczy tylko jeden telefon do odmienienia Państwa elewacji w zupełnie nowy, nie spotykany wcześniej styl.

 • Grunty

  Grunt jest kluczowym czynnikiem podczas właściwego przygotowywania podłoża przed położeniem farby lub tynku. Bez wcześniejszego zagrunowania kurz, wilgoć, pył oraz duża chłonność utrudniają trwałe wykończenie ściany.
  Gruntem powszechnie powleka się powierzchnie przeznaczone do malowania, tynkowania, kładzenia płytek ceramicznych, gładzi szpachlowych itp. Ma to na celu stworzenie jednorodnej powłoki, bez luźnych części w rodzaju okruchów oraz zwiększenie przyczepności nakładanej na ścianę substancji.
  Dodatkowo emulsje gruntujące oraz grunty ułatwiają zakrycie starego koloru ścian, dodatkowo większość preparatów posiada dodatek w postaci biocydu, który zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów i pleśni.
  Tzw. podkład tynkarski, ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża, czym ułatwia tynkowanie i zwiększa jego trwałość.
  Warto kupić u nas grunty - sklep internetowy dombud.eu dba o wysoką jakość usług wraz z szybką dostawą na budowę.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 67 elementów