Ceramika budowlana

Aktualnie w naszej ofercie mogą państwo znaleźć ceramike takich firm jak Heluz i Wienerberger

Ceramika budowlana  Jest 22 produktów.

Podkategorie

  • Ciepłe bloczki Heluz

    Marka Heluz nie jest jeszcze zbyt znana na Polskim rynku, a szkoda ponieważ to właśnie ona za naszą południową granicą jest pionierem w dociepleniach budynków.

    Bloczki termoizolacyjne marki Heluz stanowią doskonałą izolacje dźwiękową jak i termiczną. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju bloczki ceramiczne tego producenta takie jak na przykład Heluz Family 2w1 które umożliwią zbudowanie domu pasywnego przy wykorzystaniu tylko jednego szeregu bloczków. Dzięki czemu dom jest ekonomiczny, a budynek nie potrzebuje dodatkowego ocieplenia. Spoiwem do tego rodzaju cegieł może być tradycyjna zaprawa, jak również pianka montażowa, którą otrzymają Państwo ZA DARMO do wszystkich szlifowanych pustaków. Pianka znacznie przyspieszają prace budowlane, nawet przy mniejszej ilości pracowników na budowie. Ceny produktów Heluz, przy uwzględnieniu ich parametrów, nie są wyższe niż ceny konkurencyjnych materiałów.

    Wszystkie nasze towary są o wysokim standardzie i posiadają wszelkie potrzebne atesty jakościowe. Służymy doradztwem telefonicznie, gdyż zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, także zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym Panem Stefanem – 518 103 122

  • Porotherm - Wienerberger
    Wienerberger - firma, obecna na rynku polskim od 1995 roku,  jest częścią globalnego koncernu Wienerberger AG z siedzibą w Wiedniu,  który towarzyszy budującym inwestorom od 1819 roku. Jesteśmy wielonarodowym producentem ceramicznych cegieł konstrukcyjnych, ceramicznych cegieł klinkierowych i ceramicznych dachówek, plastikowych i ceramicznych systemów rur a także bruków ceramicznych i betonowych. Jesteśmy największym światowym producentem cegieł konstrukcyjnych a także w pozostałych segmentach firma zajmuje czołowe pozycje. Połączenie prawie 200 letniej tradycji z najnowocześniejszymi technologiami powoduje, że od wielu lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera jakości i innowacji.
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów