Cegły i bloczki  Jest 38 produktów.

Podkategorie

 • Bloczki Fundamentowe

  super pomocja wiosenna

  BLOCZKI BETONOWE FUNDAMENTOWE

  TYLKO TERAZ NA WIOSNĘ MOGĄ PAŃSTWO KUPIĆ BETONOWE BLOCZKI FUNDAMENTOWE W SUPER CENIE 2,75zł brutto

    cena zawiera rozładunek HDS na budowie i jest co prawda ograniczona do okolic Siemianowic , ale Pan TOMEK który własnie układa bloczki jest w stanie wyczaować dla Państwa równie atrakcyjną cenę w inne miejsce oczywiście jesli interesuja Państwa dostway całosamochodwe ( około 960 bloczków)  wystarczy zadzwonić do niego. Pan tomek zrob sobie upragniona przerwę i zrobi dla Państwa super cenę . Telefon do Pana Tomka to 515 954 076

   zastosowanie : do wznoszenia ścian przenoszących i nieprzenoszących obciążeń zabezpieczonych przed penetracją wody np. gruba warstwa odpowiedniej zaprawy, odpowiednia okładzina, ściana wewnętrzna.

 • Ceramika budowlana

  Aktualnie w naszej ofercie mogą państwo znaleźć ceramkie takich firm jak Heluz i Wienerberger

 • Beton Komórkowy

  Beton komórkowy to materiał ścienny o porowatej strukturze. Opatentowany w latach 30 XX wieku przez szwedzkiego architekta Johana Axela Erikssona, w Polsce produkowany jest od lat 50-tych. Nasz beton komórkowy to materiał bardzo ciepły, niepalny, odporny na pleśnie i grzyby. Wystarczająco wytrzymały do budowy ścian samonośnych do 3 kondygnacji, w zależności od gęstości objętościowej.

  Porównanie grubości przegrody

  Porównanie grubości przegrody wykonanej z betonu komórkowego (odmiana 450) z tradycyjnymi materiałami. Wymagany współczynnik przenikania ciepła U=0,29 [W/m2 x K].

  W swojej ofercie posiadamy beton komórkowy znanego i wysokiej jakości wykonania i parametrów cieplnych producenta     • Cegła pełna

  Cegła Pełna - Przeznaczona jest do wykonywania ścian zewnętrznych z dociepleniem oraz ścian wewnętrznych, ścian nośnych, samonośnych i wypełniających, działowych i osłonowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej, a także do wykonywania przewodów kominowych w technologii tradycyjnej.

 • Cegła dziurawka
  Zastosowanie:

  Budowa ścian działowych i warstw osłonowych; budowa stropów Kleina, ścian wypełniających, oraz ścian budynków niskich

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 38 elementów