CERESIT

Ceresit jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób indywidualnych i biznesowych, umieściliśmy w naszej ofercie najlepsze produkty tej firmy.

W tej kategorii znajdą Państwo wszystkie produkty związane z dociepleniami budynków w systemie dociepleń Ceresit ta...

Ceresit jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób indywidualnych i biznesowych, umieściliśmy w naszej ofercie najlepsze produkty tej firmy.

W tej kategorii znajdą Państwo wszystkie produkty związane z dociepleniami budynków w systemie dociepleń Ceresit takie jak:

 • Tynki Ceresit - które barwimy od ręki w naszym sklepie
 • Grunt Ceresit
 • Kleje do styropianu Ceresit
 • Kleje do siatki Ceresit

Wszystkie z nich gwarantują, że budynek będzie odpowiednio izolowany, ale również stworzy efekt hydrofobowy, który zapobiegnie zniszczeniom przez wiele lat, a ponadto sama elewacja będzie wyglądała pięknie.

Oprócz stworzenia wydajnej i inteligentnej elewacji, która będzie chronić budynek oraz jego wnętrze, stworzą Państwo również unikalny, dowolny wzór elewacji w wybranym przez siebie kolorze. Specjalnie przygotowania formuła produktów i tynków dekoracyjnych w systemie dociepleń Ceresit, to idealne rozwiązania dla wszystkich, którzy marzą o posiadaniu wyjątkowego domu, czy lokalu. Nasz sklep prezentuje produkty Ceresit w najlepszych cenach, dopasowanych do jakości produktów tej pionierskiej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

System Dociepleń Ceresit Jest 16 produktów.

Podkategorie

 • TYNKI CERESIT

  Czy są Państwo właśnie na etapie remontowania nowego mieszkania lub domu? A może po prostu mają Państwo ochotę odświeżyć dotychczasowe lokum?

  Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty tynków. Oferujemy zarówno tynki akrylowe, tynki silikonowo-silikatowe, tynki mineralne czy tynki silikonowy dostępne w wielu kolorach i różnych wielkościach ziarna. Nasze tynki są wysoce paroprzepuszczalne (oddychające), a zarazem odporne na warunki atmosferyczne i na rozwój grzybów, alg czy pleśni.

  W naszej firmie posiadamy mieszalnik komputerowy dzięki, któremu jesteśmy wstanie od ręki wytworzyć nawet najbardziej nietuzinkowe kolory. Wybór naszych tynków daje Państwu gwarancję najwyższej jakości, która idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną.

 • GRUNTY CERESIT

  W przedstawianej kategorii produktów znajdą Państwo przede wszystkim markowe, sprawdzone i chętnie wykorzystywane przez specjalistów preparaty gruntujące. Większość preparatów gruntujących marki Ceresit dostępnych jest w różnych wielkościach opakowań, dzięki czemu posiadamy coś dla tych, którzy szukają produktów o sporych pojemnościach, ale mamy także grunty w kilku litrowych opakowaniach, które idealnie sprawdzą się podczas małego remontu mieszkania.

  Preparaty gruntujące tej marki idealnie zabezpieczą ściany oraz przygotują je na położenie materiału wykończeniowego takiego jak np. tynk lub farba.

  Dobierając asortyment do naszego składu budowlanego staramy się zwracać uwagę na przydatność akcesoriów, na ich pochodzenie oraz na łatwość użytkowania. Chcemy aby osoby składające u nas zamówienia miały pewność, że trafiły na rekomendowane przez specjalistów produkty.

 • SIATKA ZBROJĄCA CERESIT

  Siatka do wykonywania warstwy zbrojonej
  w systemach ociepleniowych Ceresit Ceretherm

 • KLEJE CERESIT

  Ekonomiczny w użyciu, odporny na działanie czynników zewnętrznych oraz trwały. Tak w trzech określeniach można scharakteryzować kleje marki Ceresit.

  Wszystkie osoby zainteresowane dobrym zabezpieczeniem swojego domu przed warunkami atmosferycznymi powinny zaznajomić się z tą kategorią produktów w której przygotowaliśmy dla państwa markowe, sprawdzone produkty w przystępnych cenach.

  W wachlarzu produktów znajdą Państwo klej do siatki Ceresit, klej do styropianu grafitowego Ceresit oraz wiele innych preparatów, które świetnie sprawdzą się zarówno przy ocieplaniu nowych jak i starszych budynków. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że termoizolacja każdego budynku musi być wykonana starannie i przy użyciu specjalistycznych preparatów. To właśnie dlatego polecamy kleje marki Ceresit, które są stosowane i rekomendowane przez specjalistów.

 • FARBY CERESIT

  Farby elewacyjne CERESIT dzięki stacji barwiącej tej firmy, dostępne są od ręki w wybranym przez klienta kolorze.

 • VISAGE

  Najnowsze trendy architektoniczne czerpią z piękna naturalnych materiałów. Współczesne projekty bardzo często wykorzystują kamień i drewno, czyniąc z nich dominujące lub dopełniające elementy elewacji. Niestety autentyczne materiały są nie tylko bardzo drogie ale rówież trudne w transportowaniu, obróbce oraz aplikacji. Wieloletnie doświadczenie w branży produktów budowlanych oraz wiedza na temat najnowszych trendów w architekturze pozwoliły firmie Ceresit na stworzenie nowej, wyjątkowej linii tynków i farb VISAGE inspirowanych naturą

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 16 elementów