ARSANIT

Produkty do dociepleń budynków uznanego, krajowego producenta styropianu i chemii budowlanej.

Wybór odpowiednich materiałów do docieplenia Państwa budynku może budzić wiele wątpliwości. Nasza hurtownia z materiałami miarki Arsanit jest miejscem, którego Państwo poszukują. Polska firma, która zdobyła już wiele nagr&oa...

Produkty do dociepleń budynków uznanego, krajowego producenta styropianu i chemii budowlanej.

Wybór odpowiednich materiałów do docieplenia Państwa budynku może budzić wiele wątpliwości. Nasza hurtownia z materiałami miarki Arsanit jest miejscem, którego Państwo poszukują. Polska firma, która zdobyła już wiele nagród jako producent Godny Zaufania stworzyła we własnym laboratorium innowacyjne produkty do wykonania funkcjonalnego oraz wizualnie awangardowego ocieplenia każdego budynku.

Nasz sklep prezentuje najlepsze materiały budowlane Arsanit takie jak: klej Arsanit, grunt Arsanit, tynk Arsanit, styropian Arsanit. Połączenie wszystkich dostępnych produktów daje gwarancję uzyskania najwyższej jakości docieplenia budynków. Wykorzystane kleje i grunty na odpowiednio wytworzonym styropianie zabezpieczą budynek przed utratą ciepła, wilgocią i uodpornią wnętrze przed pleśnią czy grzybami, a dodatkowo pozwolą na trwałe umieszczenie na ścianach tynku dekoracyjnego. Wśród nich do wyboru tynki tradycyjne i maszynowe.

Produkty systemów dociepleniowych THERMA+ zostały perfekcyjnie dopracowane przez specjalistów z dziedziny chemii budowlanej, którzy od 2002 roku dbają o ich najwyższą jakość. Oferta Arsanit Sklep to niepowtarzalna propozycja wyboru materiałów dociepleniowych dla osób fizycznych, biznesowych oraz firm. Odpowiedni dobór składników w przypadku klei, gruntów i tynków zapewniają nie tylko długoletni piękny wygląd elewacji, ale również łatwość w ich nałożeniu.

Więcej

Materiały budowlane Arsanit Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • KLEJE ARSANIT

  Nie od dziś wiadomo, że budowa nowego domu, czy przearanżowanie dotychczasowego mieszkania jest dla większości z nas nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji nic remontować, a chcą odmienić swoje wnętrza. W&bsp;takiej sytuacji zdecydowanie warto wybierać produkty, które pomogą ułatwić pracę i sprawią, że będzie ona bardziej komfortowa i przede wszystkim prostsza. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu wysokiej jakości kleje Arsanit, które są klejami dedykowanymi do ociepleń. Nadają się one praktycznie do wszystkich systemów dociepleń, które są dostępne na rynku. Kleje Arsanit to bardzo wysoka jakość, która idzie także w parze z bardzo atrakcyjnymi cenami. Receptury klejów Arsanit zostały tak stworzone, że oferują one bardzo dobrą przyczepność do powierzchni oraz naprawdę świetne parametry robocze, które ułatwiają jeszcze bardziej prace. Nie bez powodu kleje Arsanit z roku na rok cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów.

 • GRUNTY ARSANIT

  Zależnie od tynku jaki mamy zamiar zastosować firma Arasnit oferuje podkład tynkarski gruntujący THERMAGrunt-AM, THERMAGrunt-SN, THERMAGrunt-ST, THERMAGrunt-SI

 • TYNKI ARSANIT

  Marka Arsanit to jedna z najbardziej cenionych i uznanych marek w budownictwie. Na tej podstronie znajdą Państwo ofertę tynków strukturalnych podchodzących z serii THERMATynk oraz tynk z serii arte-tynk służący do imitacji drewna. Tynki nadają się głównie do uzyskiwania ozdobnych i eleganckich powierzchni. Wykorzystywane tynki Arsanit umożliwiają otrzymanie oryginalnych faktur ścian. Warto pamiętać, że faktura tynków strukturalnych prezentuje się najefektowniej w dobrze doświetlonych pomieszczeniach. Nowoczesny tynk Arsanit może być nakładany niemal na każdy typ ścian. Będą to powierzchnie betonowe, gipsowe, czy nawet drewniane. Tynki strukturalne wykazują dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałe są również na działanie wilgoci, co pozwala na zachowanie nienaruszonej struktury przez wiele lat. Zaletą tynków jest również fakt, że z powodzeniem są nakładane na nowe oraz stare powierzchnie. W przypadku niektórych ścian - gips świetnie zakamufluje widoczne wcześniej mankamenty.

 • STYROPIAN ARSANIT

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą styropianów Arsanit THERMO. Wśród naszych produktów znajdą Państwo wszystkie niezbędne rodzaje styropianów budowlanych wykorzystywanych do ociepleń budynków oraz izolacji, w tym styropiany samogasnące oraz wodoodporne płyty termoizolacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pokaźną ofertą styropianów.

 • System dekoracyjny -...

  Rozwiązania spod znaku Arte-FX to nieco inne spojrzenie na to, z czym zwykle kojarzy się tradycyjne budownictwo. To sposób na wyróżnienie się, osiągnięcie niestandardowego efektu i podążanie za najnowszymi trendami we wzornictwie i kolorystyce.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów