ARSANIT

Produkty do dociepleń budynków uznanego, krajowego producenta styropianu i chemii budowlanej.

Wybór odpowiednich materiałów do docieplenia Państwa budynku może budzić wiele wątpliwości. Nasza hurtownia z materiałami miarki Arsanit jest miejscem, którego Państwo poszukują. Polska firma, która zdobyła już wiele nagr&oa...

Produkty do dociepleń budynków uznanego, krajowego producenta styropianu i chemii budowlanej.

Wybór odpowiednich materiałów do docieplenia Państwa budynku może budzić wiele wątpliwości. Nasza hurtownia z materiałami miarki Arsanit jest miejscem, którego Państwo poszukują. Polska firma, która zdobyła już wiele nagród jako producent Godny Zaufania stworzyła we własnym laboratorium innowacyjne produkty do wykonania funkcjonalnego oraz wizualnie awangardowego ocieplenia każdego budynku.

Nasz sklep prezentuje najlepsze materiały budowlane Arsanit takie jak: klej Arsanit, grunt Arsanit, tynk Arsanit, styropian Arsanit. Połączenie wszystkich dostępnych produktów daje gwarancję uzyskania najwyższej jakości docieplenia budynków. Wykorzystane kleje i grunty na odpowiednio wytworzonym styropianie zabezpieczą budynek przed utratą ciepła, wilgocią i uodpornią wnętrze przed pleśnią czy grzybami, a dodatkowo pozwolą na trwałe umieszczenie na ścianach tynku dekoracyjnego. Wśród nich do wyboru tynki tradycyjne i maszynowe.

Produkty systemów dociepleniowych THERMA+ zostały perfekcyjnie dopracowane przez specjalistów z dziedziny chemii budowlanej, którzy od 2002 roku dbają o ich najwyższą jakość. Oferta Arsanit Sklep to niepowtarzalna propozycja wyboru materiałów dociepleniowych dla osób fizycznych, biznesowych oraz firm. Odpowiedni dobór składników w przypadku klei, gruntów i tynków zapewniają nie tylko długoletni piękny wygląd elewacji, ale również łatwość w ich nałożeniu.

Więcej

Materiały budowlane Arsanit Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • KLEJE ARSANIT

  ARSANIT posiada w swojej ofercie wszystkie niezbędne kleje do oferowanych systemów ociepleń. Niezależnie od zastosowanego materiału (styropian, wełna mineralna) znajdą Państwo odpowiednią zaprawę klejową, w tym zaprawy Therma+, które od lat cieszą się wyjątkowym uznaniem Klientów wykonujących.

 • GRUNTY ARSANIT

  Zależnie od tynku jaki mamy zamiar zastosować firma Arasnit oferuje podkład tynkarski gruntujący THERMAGrunt-AM, THERMAGrunt-SN, THERMAGrunt-ST, THERMAGrunt-SI

 • TYNKI ARSANIT

  Arsanit posiada dość  szeroką ofertę tynków strukturalnych serii THERMATynk. Spośród dziewięciu typów produktów, niezależnie od tynkowanej powierzchni, wybiorą Państwo z pewnością odpowiedni dla siebie produkt. Oprócz tynków strukturalnych, w ofercie firmy Arsanit są również tynki maszynowe.

 • STYROPIAN ARSANIT

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą styropianów Arsanit THERMO. Wśród naszych produktów znajdą Państwo wszystkie niezbędne rodzaje styropianów budowlanych wykorzystywanych do ociepleń budynków oraz izolacji, w tym styropiany samogasnące oraz wodoodporne płyty termoizolacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pokaźną ofertą styropianów.

 • System dekoracyjny -...

  Rozwiązania spod znaku Arte-FX to nieco inne spojrzenie na to, z czym zwykle kojarzy się tradycyjne budownictwo. To sposób na wyróżnienie się, osiągnięcie niestandardowego efektu i podążanie za najnowszymi trendami we wzornictwie i kolorystyce.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów