Docieplenia

Ocieplenie budynku jest jednym z najważniejszych elementów powstawania każdego budynku. To właśnie prawidłowe wykonane i odpowiednio dobrane materiały powodują, że unikamy wielu nieprzyjemnych sytuacji, takich jak, zbyt szybkie ubytki ciepła, duże koszty grzewcze, a co najważniejsze, że w naszym budynku nie pojawi się wilgoć. Jest wiele s...

Ocieplenie budynku jest jednym z najważniejszych elementów powstawania każdego budynku. To właśnie prawidłowe wykonane i odpowiednio dobrane materiały powodują, że unikamy wielu nieprzyjemnych sytuacji, takich jak, zbyt szybkie ubytki ciepła, duże koszty grzewcze, a co najważniejsze, że w naszym budynku nie pojawi się wilgoć. Jest wiele sposobów na docieplenie budynku, a każda z nich wymaga użycia profesjonalnych i sprawdzonych materiałów.

Nasz sklep prezentuje Państwu pokaźny wybór materiałów związanych z pracami elewacyjnymi. Wśród asortymentu znajdują się takie pozycje jak: kleje, grunty, tynki, siatki zbrojące, styropian, folia kubełkowa i wiele więcej. Rozpoczęcie prac zaczyna się od samych fundamentów. To właśnie tam powinna w pierwszej kolejności zostać obsadzona folia kubełkowa, która sprawi, że fundamenty, a następnie ściany nie będą wciągały wilgoci. To ona jest najważniejszym i pierwszym elementem prac dla prawidłowego funkcjonowania całego budynku.

Kolejnym etapem jest wybór kleju do styropianu. Tu sprawa jest oczywista. Większość projektów posiada już ustaloną grubość styropianu. My zaś rekomendujemy asortyment najlepszych producentów takich jak Ceresit, Kabe, Weber i Arsanit aby jakość głównego ocieplenia była jak najlepsza. Prezentujemy również wybór klejów, które w szybki i łatwy sposób pozwoli na umieszczenie styropianu na głównych ścianach. Gdy już Państwa elewacja znajdzie się w połowie drogi, kolejnym etapem staną się siatki zbrojące, które również zatopione zostaną w odpowiednim kleju. Dzięki nim tynk nie pęka, nie kruszy się, jest jednolity i wzmacnia całą strukturę elewacyjną.

Nasz sklep oferuje kleje, które są odporne na warunki atmosferyczne, przeciwgrzybiczne oraz niechłonące wody, co jest bardzo ważne. Oczywiście przed pomalowaniem całej elewacji lub naniesieniem na nią struktury, należy zaopatrzyć się w odpowiedni grunt, który utrzyma wybrany rodzaj dekoracyjny na ścianach przez wiele lat. To wszystko wykonają Państwo sami z pomocą naszego asortymentu, najlepszych firm i w najlepszej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Więcej

Materiały Dociepleniowe – Izolacja Cieplna Jest 112 produktów.

Podkategorie

 • ARSANIT

  Produkty do dociepleń budynków uznanego, krajowego producenta styropianu i chemii budowlanej.

  Wybór odpowiednich materiałów do docieplenia Państwa budynku może budzić wiele wątpliwości. Nasza hurtownia z materiałami miarki Arsanit jest miejscem, którego Państwo poszukują. Polska firma, która zdobyła już wiele nagród jako producent Godny Zaufania stworzyła we własnym laboratorium innowacyjne produkty do wykonania funkcjonalnego oraz wizualnie awangardowego ocieplenia każdego budynku.

  Nasz sklep prezentuje najlepsze materiały budowlane Arsanit takie jak: klej Arsanit, grunt Arsanit, tynk Arsanit, styropian Arsanit. Połączenie wszystkich dostępnych produktów daje gwarancję uzyskania najwyższej jakości docieplenia budynków. Wykorzystane kleje i grunty na odpowiednio wytworzonym styropianie zabezpieczą budynek przed utratą ciepła, wilgocią i uodpornią wnętrze przed pleśnią czy grzybami, a dodatkowo pozwolą na trwałe umieszczenie na ścianach tynku dekoracyjnego. Wśród nich do wyboru tynki tradycyjne i maszynowe.

  Produkty systemów dociepleniowych THERMA+ zostały perfekcyjnie dopracowane przez specjalistów z dziedziny chemii budowlanej, którzy od 2002 roku dbają o ich najwyższą jakość. Oferta Arsanit Sklep to niepowtarzalna propozycja wyboru materiałów dociepleniowych dla osób fizycznych, biznesowych oraz firm. Odpowiedni dobór składników w przypadku klei, gruntów i tynków zapewniają nie tylko długoletni piękny wygląd elewacji, ale również łatwość w ich nałożeniu.

 • CERESIT

  Ceresit jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób indywidualnych i biznesowych, umieściliśmy w naszej ofercie najlepsze produkty tej firmy.

  W tej kategorii znajdą Państwo wszystkie produkty związane z dociepleniami budynków w systemie dociepleń Ceresit takie jak:

  • Tynki Ceresit - które barwimy od ręki w naszym sklepie
  • Grunt Ceresit
  • Kleje do styropianu Ceresit
  • Kleje do siatki Ceresit

  Wszystkie z nich gwarantują, że budynek będzie odpowiednio izolowany, ale również stworzy efekt hydrofobowy, który zapobiegnie zniszczeniom przez wiele lat, a ponadto sama elewacja będzie wyglądała pięknie.

  Oprócz stworzenia wydajnej i inteligentnej elewacji, która będzie chronić budynek oraz jego wnętrze, stworzą Państwo również unikalny, dowolny wzór elewacji w wybranym przez siebie kolorze. Specjalnie przygotowania formuła produktów i tynków dekoracyjnych w systemie dociepleń Ceresit, to idealne rozwiązania dla wszystkich, którzy marzą o posiadaniu wyjątkowego domu, czy lokalu. Nasz sklep prezentuje produkty Ceresit w najlepszych cenach, dopasowanych do jakości produktów tej pionierskiej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • KABE

  Teraz każdy z Państwa ma szansę na stworzenie wymarzonego wzoru na swojej elewacji budynku razem ze szwajcarską firmą Kabe. Znane i doceniane na całym świecie materiały budowlane szwajcarskiej marki Kabe pozwalają na wyczarowanie niestandardowej i awangardowej kompozycji, która będzie przyciągać wzrok każdego. W naszym sklepie znajda Państwo pełną ofertę tego producenta, w której skład wchodzą produkty takie jak: tynk silikonowy Kabe, tynk akrylowy Kabe, farby do elewacji Kabe, farba akrylowa Kabe, tynk silikatowy Kabe oraz tynk mozaikowy Kabe. To jednak nie wszystko! W naszym składzie posiadamy oryginalny mieszalnik komputerowy firmy Kabe, dzięki czemu jesteśmy wstanie od ręki wytworzyć farby, tynki oraz mozaiki w niezliczonej kolorystyce.

  Posiadamy również kleje do siatki i styropianu. Ogromna ilość kompozycji elewacji oraz szeroki wybór kolorystyczny stanowią nie lada wyzwanie nawet dla w pełni zdecydowanego klienta, dlatego chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego koloru lub wzoru.

  Teraz każdy z Państwa stworzy wyjątkowy styl i ukaże swoją indywidualność nie tylko w czterech ścianach, ale również na zewnątrz, wyróżniając się spod całej reszty. A to wszytko w naprawdę dobrej i przystępniej dla każdego portfela cenie.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Kabe !

 • WEBER

  Weber jest znaną i szanowaną marką w branży budowlanej, która posiada rozbudowany wachlarz produktów. W tej kategorii znajdą państwo wszystkie produkty potrzebne do wykonania trwałej, ekonomicznego a przede wszystkim ciepłej izolacji budynku, takie jak na przykład tynki Weber, grunty Weber, siatki zbrojące Weber a także kleje Weber.

  Każdy z wymienionych produktów spełnia określoną i jakże ważną rolę przy powstawaniu docieplenia budynku. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło na stworzenie własnej formuły, która została wykorzystana do produkcji materiałów, w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wydajność materiału przy minimalnym zużyciu.

  Wykorzystanie całej linii produktów spółki Weber Saint - Gobain, która działa już od ponad 20 lat, gwarantuje stworzenie wysokogatunkowego, odpornego na warunki atmosferyczne, nietracącego ciepła oraz chroniącego przed działaniem wilgoci systemu dociepleń. Najchętniej wykorzystywany przez klientów biznesowych przy budowlach z dużym metrażem. Firma otrzymała wiele nagród nie tylko za prowadzone szkolenia dla firm oraz rozwój spółki, ale przede wszystkim za jakość i technologie, które na pewno docenią Państwo po wdrożeniu produktów tej firmy na swoją budowę lub remont. Oprócz materiałów związanych z zabezpieczeniem budynku prezentujemy Państwu również duży wybór tynków Weber w pokaźnym wachlarzu kolorystycznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 • BAUMIT

  Produkty marki Baumit zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa dopasowane są do potrzeb architektów, wykonawców i inwestorów. Staramy się tym samym nieustannie spełniać oczekiwania naszych Klientów. Aby wytwarzać zaawansowane technologicznie produkty inwestujemy w innowacyjne technologie produkcji oraz budujemy nowe zakłady produkcyjne. A wszystko po to, by każdy mieszkał ładniej, zdrowiej i oszczędniej

 • INNI PRODUCENCI

  Produkty do wykonania docieplenia budynku.

 • STYROPIAN

  Płyty styropianowe do izolacji budynków.

  Styropian to niezbędna część ocieplenia każdego budynku materiał ten gwarantuje szczelności i poprawa warunków termicznych we wnętrzu. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy na ogrzewaniu budynku.

  W naszej firmie dysponujemy bardzo bogatą ofertą styropianu, od fasadowego przez ekstrudowanego (XPS), wodoodpornego do nieformowanego oraz nadającego do podłogi, dachów oraz parkingu. Oferujemy styropian biały jak również grafitowy.

  Styropian dostępny jest w postaci frezowanych płyt co znacznie ułatwia jego transport, montaż oraz znacznie lepiej zachowuje ciepło. Styropian fundamentowy, lepiej znany jako styropian ekstrudowny zabezpieczy fundamenty budynku bezpośrednim kontakcie z ziemią lub wodą na przykład izolacja piwnic albo tarasów. Styropian extrudowany XPS ma bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej oraz wysoką wytrzymałość, odporny na działanie wilgoci, jest samogasnący co zapewnia bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Służy na przykład do izolacji dachów, ścian obwodowych, podłóg oraz dróg i lotnisk. Styropian nieformowany, granulat i regranulat o nieregularnych kształtach granulatu zwiększa termiczność budynku. do zastosowanie w przypadku użycia metody wdmuchowej. Granulat dociera do trudnych miejsc, zakamarków, naroży i świetnie wypełni przestrzeń, przykładowo w ścianie szczelinowej albo w stropie. Styropian dach, podłoga, parking ma zastosowanie przy ocieplanie poprzednio wymienionych konstrukcji. Asortyment składa się z różnych grubości płyt styropianowych oraz o rożnych parametrach przenikalności cieplnej i przewodności termicznej. Wyróżnia nas duży wybór, jakość przechowywania materiałów w specjalnych halach magazynowych oraz dbanie o wizerunek i bardzo dobry kontakt z klientami i kontrahentami. Nasi pracownicy i handlowcy dbają o zadowolenie, komfort i satysfakcję naszych kupujących.

 • WEŁNA FASADOWA

  Wełna mineralna to materiał izolacyjny, który produkowany jest z bazaltu (wełna skalna) lub piasku kwarcowego i stłuczki szklanej (wełna szklana). Wełna fasadowa używana jest w postaci uformowanych płyt, których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej izolacji akustycznej, ogniowej oraz termicznej. Jest stosowana do izolacji ścian, podłóg, stropów, sufitów, ciągów instalacyjnych oraz dachów. Wełny szklane z uwagi na mniejszą gęstość zalecane są przede wszystkim do stosowania pod dachy skośne. Do głównych zalet wełen mineralnych należy stabilność (w zakresie wymiaru oraz kształtu), duża wytrzymałość mechaniczna, wysoka odporność na czynniki chemiczne oraz biologiczne oraz paraprzepuszczalność i właściwości wodoodporne. Wełna mineralna jest niepalna, ognioodporna i dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła zapewnia dobrą izolację cieplną.  Wełna fasadowa może być wykorzystywana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Przy pracach trzeba wziąć pod uwagę, że jest higroskopijna, ma stosunkowo dużą nasiąkliwość i ciężar większy niż inne materiały izolacyjne. Dzięki właściwościom ognioodpornym wełna mineralna w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo w domu i zabezpieczenie przed skutkami ewentualnego pożaru. Dobre parametry izolacyjne przekładają się natomiast na realne oszczędności w ogrzewaniu domu, co w sezonie jesienno-zimowym jest wymiernie odczuwalne. Im mniejszy współczynnik przewodności cieplnej lambda, tym lepsza izolacja, którą zapewnia wełna. Wełny mineralne stosuje się również przy termorenowacjach obiektów zabytkowych.

 • Akcesoria do dociepleń

  W tej kategorii mogą znaleźć Państwo wszystkie akcesoria potrzebne do ocieplenia budynku.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 112 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 112 elementów