Docieplenia

Ocieplenie budynku jest jednym z najważniejszych elementów powstawania każdego budynku. To właśnie prawidłowe wykonane i odpowiednio dobrane materiały powodują, że unikamy wielu nieprzyjemnych sytuacji, takich jak, zbyt szybkie ubytki ciepła, duże koszty grzewcze, a co najważniejsze, że w naszym budynku nie pojawi się wilgoć. Jest wiele s...

Ocieplenie budynku jest jednym z najważniejszych elementów powstawania każdego budynku. To właśnie prawidłowe wykonane i odpowiednio dobrane materiały powodują, że unikamy wielu nieprzyjemnych sytuacji, takich jak, zbyt szybkie ubytki ciepła, duże koszty grzewcze, a co najważniejsze, że w naszym budynku nie pojawi się wilgoć. Jest wiele sposobów na docieplenie budynku, a każda z nich wymaga użycia profesjonalnych i sprawdzonych materiałów.

Nasz sklep prezentuje Państwu pokaźny wybór materiałów związanych z pracami elewacyjnymi. Wśród asortymentu znajdują się takie pozycje jak: kleje, grunty, tynki, siatki zbrojące, styropian, folia kubełkowa i wiele więcej. Rozpoczęcie prac zaczyna się od samych fundamentów. To właśnie tam powinna w pierwszej kolejności zostać obsadzona folia kubełkowa, która sprawi, że fundamenty, a następnie ściany nie będą wciągały wilgoci. To ona jest najważniejszym i pierwszym elementem prac dla prawidłowego funkcjonowania całego budynku.

Kolejnym etapem jest wybór kleju do styropianu. Tu sprawa jest oczywista. Większość projektów posiada już ustaloną grubość styropianu. My zaś rekomendujemy asortyment najlepszych producentów takich jak Ceresit, Kabe, Weber i Arsanit aby jakość głównego ocieplenia była jak najlepsza. Prezentujemy również wybór klejów, które w szybki i łatwy sposób pozwoli na umieszczenie styropianu na głównych ścianach. Gdy już Państwa elewacja znajdzie się w połowie drogi, kolejnym etapem staną się siatki zbrojące, które również zatopione zostaną w odpowiednim kleju. Dzięki nim tynk nie pęka, nie kruszy się, jest jednolity i wzmacnia całą strukturę elewacyjną.

Nasz sklep oferuje kleje, które są odporne na warunki atmosferyczne, przeciwgrzybiczne oraz niechłonące wody, co jest bardzo ważne. Oczywiście przed pomalowaniem całej elewacji lub naniesieniem na nią struktury, należy zaopatrzyć się w odpowiedni grunt, który utrzyma wybrany rodzaj dekoracyjny na ścianach przez wiele lat. To wszystko wykonają Państwo sami z pomocą naszego asortymentu, najlepszych firm i w najlepszej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Więcej

Materiały Dociepleniowe – Izolacja Cieplna Jest 79 produktów.

Podkategorie

 • ARSANIT

  Produkty do dociepleń budynków uznanego, krajowego producenta styropianu i chemii budowlanej.

 • CERESIT

  Ceresit jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób indywidualnych i biznesowych, umieściliśmy w naszej ofercie najlepsze produkty tej firmy.

  W tej kategorii znajdą Państwo wszystkie produkty związane z dociepleniami budynków w systemie dociepleń Ceresit takie jak:

  • Tynki Ceresit - które barwimy od ręki w naszym sklepie
  • Grunt Ceresit
  • Kleje do styropianu Ceresit
  • Kleje do siatki Ceresit

  Wszystkie z nich gwarantują, że budynek będzie odpowiednio izolowany, ale również stworzy efekt hydrofobowy, który zapobiegnie zniszczeniom przez wiele lat, a ponadto sama elewacja będzie wyglądała pięknie.

  Oprócz stworzenia wydajnej i inteligentnej elewacji, która będzie chronić budynek oraz jego wnętrze, stworzą Państwo również unikalny, dowolny wzór elewacji w wybranym przez siebie kolorze. Specjalnie przygotowania formuła produktów i tynków dekoracyjnych w systemie dociepleń Ceresit, to idealne rozwiązania dla wszystkich, którzy marzą o posiadaniu wyjątkowego domu, czy lokalu. Nasz sklep prezentuje produkty Ceresit w najlepszych cenach, dopasowanych do jakości produktów tej pionierskiej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • KABE

  Teraz każdy z Państwa ma szansę na stworzenie wymarzonego wzoru na swojej elewacji budynku razem ze szwajcarską firmą Kabe. Znane i doceniane na całym świecie materiały budowlane szwajcarskiej marki Kabe pozwalają na wyczarowanie niestandardowej i awangardowej kompozycji, która będzie przyciągać wzrok każdego. W naszym sklepie znajda Państwo pełną ofertę tego producenta, w której skład wchodzą produkty takie jak: tynk silikonowy Kabe, tynk akrylowy Kabe, farby do elewacji Kabe, farba akrylowa Kabe, tynk silikatowy Kabe oraz tynk mozaikowy Kabe. To jednak nie wszystko! W naszym składzie posiadamy oryginalny mieszalnik komputerowy firmy Kabe, dzięki czemu jesteśmy wstanie od ręki wytworzyć farby, tynki oraz mozaiki w niezliczonej kolorystyce.

  Posiadamy również kleje do siatki i styropianu. Ogromna ilość kompozycji elewacji oraz szeroki wybór kolorystyczny stanowią nie lada wyzwanie nawet dla w pełni zdecydowanego klienta, dlatego chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego koloru lub wzoru.

  Teraz każdy z Państwa stworzy wyjątkowy styl i ukaże swoją indywidualność nie tylko w czterech ścianach, ale również na zewnątrz, wyróżniając się spod całej reszty. A to wszytko w naprawdę dobrej i przystępniej dla każdego portfela cenie.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Kabe !

 • WEBER

  Weber jest znaną i szanowaną marką w branży budowlanej, która posiada rozbudowany wachlarz produktów. W tej kategorii znajdą państwo wszystkie produkty potrzebne do wykonania trwałej, ekonomicznego a przede wszystkim ciepłej izolacji budynku, takie jak na przykład tynki Weber, grunty Weber, siatki zbrojące Weber a także kleje Weber.

  Każdy z wymienionych produktów spełnia określoną i jakże ważną rolę przy powstawaniu docieplenia budynku. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło na stworzenie własnej formuły, która została wykorzystana do produkcji materiałów, w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wydajność materiału przy minimalnym zużyciu.

  Wykorzystanie całej linii produktów spółki Weber Saint - Gobain, która działa już od ponad 20 lat, gwarantuje stworzenie wysokogatunkowego, odpornego na warunki atmosferyczne, nietracącego ciepła oraz chroniącego przed działaniem wilgoci systemu dociepleń. Najchętniej wykorzystywany przez klientów biznesowych przy budowlach z dużym metrażem. Firma otrzymała wiele nagród nie tylko za prowadzone szkolenia dla firm oraz rozwój spółki, ale przede wszystkim za jakość i technologie, które na pewno docenią Państwo po wdrożeniu produktów tej firmy na swoją budowę lub remont. Oprócz materiałów związanych z zabezpieczeniem budynku prezentujemy Państwu również duży wybór tynków Weber w pokaźnym wachlarzu kolorystycznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 • INNI PRODUCENCI

  Produkty do wykonania docieplenia budynku.

 • STYROPIAN

  Płyty styropianowe do izolacji budynków.

 • WEŁNA FASADOWA

  Płyty z wełny mineralnej stosowane na zewnątrz i wewnątrz obiektów budowlanych do izolacji termicznej,akustycznej i ogniowej.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 79 elementów