Produkty

Produkty

Lista produktów producenta: Vandex


Witamy w świecie Vandex
Vandex to międzynarodowy znak profesjonalnej chemii budowlanej. Przeznaczonej do hydroizolacji i renowacji budynków, a także ochrony i naprawy betonu.Vandex  - znana marka w hydroizolacji betonu jak i hydroizolacje balkonów.


Vandex to międzynarodowy znak profesjonalnej chemii budowlanej. Przeznaczonej do hydroizolacji i renowacji budynków, a także ochrony i naprawy betonu.


 


Vandex dostarcza innowacyjne a zarazem proste rozwiązania dla utrzymania suchej i bezpiecznej struktury. Materiały nasze blokują ataki chemiczne nawet w najbardziej wymagających środowiskach takich jak przemysł, budownictwo wody pitnej i oczyszczalnie ścieków.


 


Vandex jest organizacją, która poprzez innowacje, know-how, doświadczenie i silną motywacje wspiera swoje produkty.  Odpowiednie badania, testy i rozwój inżynierii dodają znacznej wartości  do podstawowych cech produktów Vandex.


 


Dla nas priorytetem jest odpowiedzieć na wymagania klientów w zakresie produktów, systemów i doradztwa technicznego, które zapewnią zadowolenie klienta. Usługi techniczne Vandex  skierowane są do użytkowników, projektantów i firm wykonawczych, mają zapewnić najwyższy stopień zadowolenia klienta. Szkolenie i doradztwo oferujemy na miejscu aplikacji lub w siedzibie firmy.Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.