Produkty

Produkty

Lista produktów producenta: PLASTMO

Plastmo Polska Sp. z o.o. od ponad dwudziestu lat z ogromnym powodzeniem rozwiązuje problemy skutecznego odprowadzania wód deszczowych ze wszystkich obiektów budowlanych.

 
Jako pierwsi na rynku zaproponowaliśmy nieznane dotąd rozwiązanie kompletnej instalacji odprowadzania wód deszczowych z dachów. I wywołaliśmy istną rewolucję technologiczną w tym segmencie produktowym oraz zapoczątkowaliśmy zmiany w technologii wykonania pokryć dachowych i instalacji rynnowych. Nasze innowacyjne rozwiązania w systemie rynnowym wymagały zmian w organizacji rynku oraz przeobrażeń mentalnych, przede wszystkim wśród dekarzy i inwestorów, dla których były to niespotykane do tej pory instalacje.
 
Plastmo Polska budowała zatem od podstaw rynek tego produktu i prowadziła nieustanne szkolenia montażystów i instalatorów naszych systemów.
 
W 1995 r. powstała Akademia Sztuki Dekarskiej, którą do dzisiejszego dnia ukończyło kilka tysiący dekarzy.
 
Technolodzy Plastmo Polska nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami podnoszącymi skuteczność działań systemów, łatwość montażu, estetykę instalacji i pozytywne oddziaływanie na środowisko.
 
Te wszystkie dokonania zostały wyróżnione na przestrzeni 20 lat bardzo wieloma wyróżnieniami i medalami - z Medalem Europejskim na czele, przyznawanym przez Komitet Integracji Europejskiej dla produktów spełniających najwyższe standardy jakości.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 19 elementów