Produkty

Produkty

Lista produktów producenta: PLASTMO

Plastmo Polska Sp. z o.o. to doskonała firma, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się odprowadzaniem wód deszczowych z różnego rodzaju obiektów budowlanych.

To właśnie my, jako pierwsi zaproponowaliśmy rewelacyjne i niezwykle skuteczne rozwiązania kompletnej instalacji, która ma na celu odprowadzenie wód deszczowych z dachów.

Plastmo Polska Sp. z o.o. to doskonała firma, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się odprowadzaniem wód deszczowych z różnego rodzaju obiektów budowlanych.


To właśnie my, jako pierwsi zaproponowaliśmy rewelacyjne i niezwykle skuteczne rozwiązania kompletnej instalacji, która ma na celu odprowadzenie wód deszczowych z dachów. Chyba nie musimy Państwu udowadniać, że była to prawdziwa rewolucja technologiczna? Nasze działanie bardzo szybko zapoczątkowało zmiany w technologii wykonywania pokryć oraz instalacji rynnowych. Nasz wielki projekt sprawił, że dokonały się ogromne zmiany w organizacji rynku. Zmiany miały największy wpływ na inwestorów i dekarzy, którzy wcześniej nie spotkali się z takimi innowacyjnymi rozwiązaniami.


Plastmo Polska jest prawdziwym pionierem w tej dziedzinie — to właśnie ta firma prowadziła szkolenia montażystów i instalatorów wyjątkowego systemu.


Warto również nadmienić, że powstała Akademia Sztuki Dekarskiej, którą ukończyło kilka tysięcy dekarzy. (1995 r.)


Na tym jednak nie koniec pracy. Technolodzy z Plastmo Polska nadal pracują nad różnymi nowymi rozwiązaniami, których celem jest, podniesie skuteczności działania systemów. Dbamy również o poprawę łatwości montażu, praktyczności wybranych systemów, ich estetyki, a także wpływu na środowisko. Zależy nam na tym, aby nasze działania nie wpływały negatywnie na otoczenie.


Nasze działania nie pozostały bez odzewu. W ciągu dwudziestu lat, zdobyliśmy różne wyróżnienia — w tym między innymi Medal Europejski, który jest niezwykle luksusowym wyróżnieniem. Przyznaje go Komitet Integracji Europejskiej i jest zarezerwowany dla tych produktów, które spełniają wszystkie najwyższe standardy jakości.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów