Strona główna

Strona główna

Lista produktów sortowanych po marce CLIMOWOOL

Firma CLIMOWOOL powstała w 2009 roku pod nazwą Schwenk Insulation. Była to wtedy polska odnoga koncernu Schwenk, która została powołana do dystrybucji wełny mineralnej. Na początku była to spółka handlowa zajmująca się dystrybucją produktów z nowo wybudowanej wówczas fabryki w Bernburgu.

W 2013 roku nastąpił bardzo ważny moment w historii naszej firmy, czyli jej akwizycja przez Knauf Insulation. Wraz ze zmianą właściciela nastąpiła zmiana nazwy firmy i od tej pory nosi nazwę climowool.

W 2013 roku nastąpił bardzo ważny moment w historii naszej firmy, czyli jej akwizycja przez Knauf Insulation. Wraz ze zmianą właściciela nastąpiła zmiana nazwy firmy i od tej pory nosi nazwę climowool. Gdy powstawała firma Schwenk Insulation, pomysł był taki, żeby zaproponować klientom bardzo nowoczesne produkty dopasowane do ich potrzeb w atrakcyjnych cenach. Mam ponad 20-letnie doświadczenie pracy na rynku wełen w Polsce, dlatego byłem w stanie wybrać z oferty firmy takie produkty, które najlepiej pasowały do rynku polskiego.

 • climowool DF33- 15 cm Mata z mineralnej wełny...

  87,40 zł

  MATA DF33 15cm/033

  Mata z mineralnej wełny szklanej

 • Wełna szk. gr.5cm M-17 0,035 EUROWOOL...

  79,30 zł

  MATA DF1 5cm/039

  Mata z mineralnej wełny szklanej