BAUMIT

Produkty marki Baumit zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa dopasowane są do potrzeb architektów, wykonawców i inwestorów. Staramy się tym samym nieustannie spełniać oczekiwania naszych Klientów. Aby wytwarzać zaawansowane technologicznie produkty inwestujemy w innowacyjne technologie produkcj...

Produkty marki Baumit zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa dopasowane są do potrzeb architektów, wykonawców i inwestorów. Staramy się tym samym nieustannie spełniać oczekiwania naszych Klientów. Aby wytwarzać zaawansowane technologicznie produkty inwestujemy w innowacyjne technologie produkcji oraz budujemy nowe zakłady produkcyjne. A wszystko po to, by każdy mieszkał ładniej, zdrowiej i oszczędniej

Więcej

BAUMIT  Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Tynki BAUMiT

  Wybierając tynk do konkretnego pomieszczenia należy zwrócić uwagę na grubość ziarna, która wpływa na efekt końcowy. Jeśli celem jest uzyskanie gładkiej powierzchni, polecamy Baumit MPI 25 Fine, Baumit MPI 25 L – powłoka gładka i odpowiednio przygotowana do dalszych prac wykończeniowych. Z kolei mieszanka Baumit MPI 25 sprawdzi się, jeśli chcemy uzyskać efekt zacieranego tynku.

 • Farby BAUMIT

  Po aplikacji na ścianę, związaniu i wyschnięciu farby, aktywne substancje chroniące narażone są najczęściej na degradację poprzez wypłukiwanie podczas padającego deszczu. Dlatego też firma Baumit standardowo w produktach mokrych, oznaczonych logo „Ochrona”, stosuje dodatek innowacyjnych substancji czynnych, które chronione są przed wymywaniem i znacząco wydłużają swą żywotność. Występują one w postaci synergicznej mieszaniny algicydów i fungicydów – zamkniętych w specjalnych kapsułkach.  Uwalniane w trakcie użytkowania substancje działają powłokowo „in film”, niezawodnie neutralizując mikroorganizmy, takie jak glony, grzyby i pleśń na elewacji.

 • Kleje baumit

  Zaprawy klejowo-szpachlowe wykorzystywana sa do mocowania materiału termoizolacyjnego w systemach ociepleń na styropianie i wełnie. Zapewnia stabilność izolacji na ścianie, a więc także całej warstwy ocieplenia. Produkty przeznaczone są do stosowania w systemach ociepleń Baumit Star, Baumit Prosystem, Baumit Pro Reno S oraz Baumit Keramik.

 • Grunty Baumit

  W tej kategorii produktów chcemy zaprezentować Państwu grunty pod tynkowe znanej i uznaniej marki Baumit

 • Siatki zbrojeniowe Baumit

  Siatka zbrojeniowe wykonane włókna szklanego, przeznaczone do stosowania, jako materiał zbrojący w systemach dociepleń.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów