Sortowanie

Cena

Cena

 • 16,00 zł - 33,00 zł

Kleje do systemów dociepleń ceresit

Kleje CERESIT

Ekonomiczny w użyciu, odporny na działanie czynników zewnętrznych oraz trwały. Tak w trzech określeniach można scharakteryzować kleje marki Ceresit.

Wszystkie osoby zainteresowane dobrym zabezpieczeniem swojego domu przed warunkami atmosferycznymi powinny zaznajomić się z tą kategorią produktów w której przygotowaliśmy dla państwa markowe, sprawdzone produkty w przystępnych cenach.

W wachlarzu produktów znajdą Państwo klej do siatki Ceresit, klej do styropianu grafitowego Ceresit oraz wiele innych preparatów, które świetnie sprawdzą się zarówno przy ocieplaniu nowych jak i starszych budynków. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że termoizolacja każdego budynku musi być wykonana starannie i przy użyciu specjalistycznych preparatów. To właśnie dlatego polecamy kleje marki Ceresit, które są stosowane i rekomendowane przez specjalistów.

Podkategorie

  Aktywne filtry

  • Ceresit ct84 express klej do styropianu w...

   32,50 zł

   Klej poliuretanowy CERESIT 850ml

   Jednoskładnikowy, niskoprężny klej poliuretanowy do mocowania płyt styropianowych przy ocieplaniu budynków w systemach ETICS oraz do mocowania różnego rodzaju płyt izolacyjnych

  • Ceresit ZS klej do styropianu 25 kg

   16,20 zł

   Ceresit klej do styropianu ZS 25 kg

  • Ceresit Zu klej do siatki 25 kg

   21,09 zł

   Ceresit klej do zatapiania siatki Zu 25 kg