WEBER

Weber jest znaną i szanowaną marką w branży budowlanej, która posiada rozbudowany wachlarz produktów. W tej kategorii znajdą państwo wszystkie produkty potrzebne do wykonania trwałej, ekonomicznego a przede wszystkim ciepłej izolacji budynku, takie jak na przykład tynki Weber, grunty Weber, siatki zbrojące Weber a także kleje Weber.

Każdy z wym...

Weber jest znaną i szanowaną marką w branży budowlanej, która posiada rozbudowany wachlarz produktów. W tej kategorii znajdą państwo wszystkie produkty potrzebne do wykonania trwałej, ekonomicznego a przede wszystkim ciepłej izolacji budynku, takie jak na przykład tynki Weber, grunty Weber, siatki zbrojące Weber a także kleje Weber.

Każdy z wymienionych produktów spełnia określoną i jakże ważną rolę przy powstawaniu docieplenia budynku. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło na stworzenie własnej formuły, która została wykorzystana do produkcji materiałów, w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wydajność materiału przy minimalnym zużyciu.

Wykorzystanie całej linii produktów spółki Weber Saint - Gobain, która działa już od ponad 20 lat, gwarantuje stworzenie wysokogatunkowego, odpornego na warunki atmosferyczne, nietracącego ciepła oraz chroniącego przed działaniem wilgoci systemu dociepleń. Najchętniej wykorzystywany przez klientów biznesowych przy budowlach z dużym metrażem. Firma otrzymała wiele nagród nie tylko za prowadzone szkolenia dla firm oraz rozwój spółki, ale przede wszystkim za jakość i technologie, które na pewno docenią Państwo po wdrożeniu produktów tej firmy na swoją budowę lub remont. Oprócz materiałów związanych z zabezpieczeniem budynku prezentujemy Państwu również duży wybór tynków Weber w pokaźnym wachlarzu kolorystycznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Więcej

Produkty do Systemów Dociepleń Weber Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • TYNKI WEBER

  TYNKI PRODUKCJI FIRMY WEBER

  W tej kategorii znajdziecie Państwo tynki Weber, które przez wielu fachowców uznawane są za najlepszy produkt w swojej kategorii. Znajdzie się tutaj m.in. tynk silikonowy, czyli wersje bardzo uniwersalną, która przeznaczona jest nawet do miejsc szczególnie trudnych, narażonych na zniszczenia. Warto dodać, że istniej także tynk silikonowo-silikatowy, czyli rozszerzona wersja, która idealnie sprawdzi podczas termomodernizacji, jak również w przypadku budynków w pobliżu lasów, które trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, grzybami, glonami, czy różnego rodzaju inną roślinnością. Sprzedajmy również tynk akrylowy (przeznaczone raczej do suchej zabudowy) oraz tynki maszynowe, czyli specjalny rodzaj mieszanki, który nakłada się z wykorzystaniem specjalnych urządzeń, które znacznie przyspieszają prace. Technologia AquaBalance, mrozoodporność, specjalna faktura przepuszczająca cząsteczki powietrza, to tylko cześć z rewolucyjnych zastosowań, które posiadają tynki Weber. Zachęcamy do skorzystania z oferty, w której znajdziecie Państwo profesjonalne tynki wykorzystywane w budownictwie i branży remontowej.

 • GRUNTY WEBER

  Grunty w sytemach weber mają za zadanie :

  • Wyrównanie chłonności podłoża
  • Wzmocnienie warstwy zbrojonej pod masy i zaprawy tynkarskie
  • Poprawienie przyczepności mas i zapraw tynkarskich do podłoża
  • Do aplikacji ręcznej i maszynowej

   

  Jeżeli poszukują Państwo preparatu do zabezpieczenia ścian przed położeniem tynku dekoracyjnego zapraszamy do skorzystania z produktu, marki Weber. Cena, którą oferujemy jest konkurencyjna i z pewnością nie narazi Państwa na nadmierne koszty związane z przygotowaniem ściany do tynkowania lub malowania. Jedyne, na co należy zwrócić uwagę to fakt, by grunt nie był aplikowany na powierzchnie zabrudzone lub mokre. Grunt Weber może być nakładany ręcznie lub maszynowo co znacznie przyśpiesza jego nałożenie. Grunt tworzy wzmocnioną warstwę pod zaprawami tynkarskimi. Zastosowanie preparatu nie naraża budynku na magazynowanie pod jego powierzchnią szkodliwej wilgoci. Po wyschnięciu jest odporny na ujemne temperatury, co jest niezwykle cenną zaletą. Preparat można nakładać po upływie około 24 godzin od naniesienia warstwy zbrojnej. Powierzchnia świeżo pokryta przez grunt powinna do momentu wyschnięcia być chroniona przed opadami atmosferycznymi, by zapobiec jej zniszczeniu.

 • SIATKA ZBROJĄCA WEBER

  Siatka z włókna szklanego, w kolorze żółtym przeznaczona do stosowania, jako materiał zbrojącyw systemach dociepleń

 • KLEJE WEBER

  Kleje do systemów dociepleń

 • WEBER.THERM.DECOR

  Imitacja drewnianej deski w systemie weber.therm DECOR to ogromna skala możliwości prób naśladowania natury poprzez kolorystykę oraz różnorodność łączenia i akcentowania barw. To rozwiązanie nie ogranicza kreatywności projektantów i oczekiwań inwestorów, ale na dodatek jest tanie, bezpieczne, trwałe i łatwe w aplikacji. Imitujemy doskonale!

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 21 elementów