KABE

Teraz każdy z Państwa ma szansę na stworzenie wymarzonego wzoru na swojej elewacji budynku razem ze szwajcarską firmą Kabe. Znane i doceniane na całym świecie materiały budowlane szwajcarskiej marki Kabe pozwalają na wyczarowanie niestandardowej i awangardowej kompozycji, która będzie przyciągać wzrok każdego. W naszym sklepie znajda Pańs...

Teraz każdy z Państwa ma szansę na stworzenie wymarzonego wzoru na swojej elewacji budynku razem ze szwajcarską firmą Kabe. Znane i doceniane na całym świecie materiały budowlane szwajcarskiej marki Kabe pozwalają na wyczarowanie niestandardowej i awangardowej kompozycji, która będzie przyciągać wzrok każdego. W naszym sklepie znajda Państwo pełną ofertę tego producenta, w której skład wchodzą produkty takie jak: tynk silikonowy Kabe, tynk akrylowy Kabe, farby do elewacji Kabe, farba akrylowa Kabe, tynk silikatowy Kabe oraz tynk mozaikowy Kabe. To jednak nie wszystko! W naszym składzie posiadamy oryginalny mieszalnik komputerowy firmy Kabe, dzięki czemu jesteśmy wstanie od ręki wytworzyć farby, tynki oraz mozaiki w niezliczonej kolorystyce.

Posiadamy również kleje do siatki i styropianu. Ogromna ilość kompozycji elewacji oraz szeroki wybór kolorystyczny stanowią nie lada wyzwanie nawet dla w pełni zdecydowanego klienta, dlatego chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego koloru lub wzoru.

Teraz każdy z Państwa stworzy wyjątkowy styl i ukaże swoją indywidualność nie tylko w czterech ścianach, ale również na zewnątrz, wyróżniając się spod całej reszty. A to wszytko w naprawdę dobrej i przystępniej dla każdego portfela cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Kabe !

Więcej

Docieplenia Kabe Jest 22 produktów.

Podkategorie

 • Tynki KABE

  W prezentowanej kategorii wszystkie osoby zainteresowane zakupem farb do wnętrz i nie tylko znajdą pełną paletę produktów potrzebnych do zrealizowania ich marzeń. W asortymencie posiadamy przede wszystkim farby Kabe, które charakteryzują się sporą wydajnością. Wszystkie produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Spośród kilku propozycji można znaleźć farby dedykowane do malowania elewacji oraz typowe farby akrylowe do wnętrz. Dystrybuujemy farby w różnych pojemnościach dzięki czemu na remont np. małego, dziecięcego pokoju nie będą Państwo zmuszeni kupowania nadmiarowej ilości farby.

  Chcielibyśmy przekazać Państwu iż dysponujemy w naszym składzie oryginalny mieszalnik komputerowy firmy Kabe, dzięki któremu jesteśmy wstanie od ręki wytworzyć farby, tynki oraz mozaiki. Charakteryzując produkty Kabe, cena wysuwa się na prowadzenie. Koszty związane z zakupem produktów tej marki nie są wysokie, ale przekładają się na dobrą jakość i odporność na działanie czynników zewnętrznych.

  Dobierając asortyment do naszego składu liczą się dla nas produkty dobrej jakości, cena dostępna dla każdego klienta oraz mnogość wyboru. Osoby poszukujące produktów tej marki zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty.

  Gwarantujemy dostępność i szybką dostawę towaru z możliwością rozładunku HDS!

 • Farby KABE

  Asortyment wyrobów malarskich marki KABE zawiera szeroką gamę wysokiej jakości farb do wykonywania estetycznej i trwałej powłoki malarskiej w szerokiej gamie kolorów (wg wzornika KABE, NCS lub dostarczonego wzoru), wewnątrz budynku. Stosowanych do pierwotnego i renowacyjnego malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych i reprezentacyjnych.

 • Grunty KABE
 • KABE KLEJE

  W tej kategorii znajdą Państwo kleje szwajcarskiej marki Kabe potrzebne do prawidłowego przyklejenia płyt izolacyjnych do podłoża.

  Można stosować je na wszystkich typach podłóż jak na przykład: beton, beton komórkowy, tynk cementowy, cementowo-wapienny, piaskowiec oraz na surowych powierzchniach wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych lub silikatowych).

  Wszystkich zainteresowanych zakupem preparatów dostępnych w tym dziale zapewniamy, że są one dostępne od ręki. Na kartach produktów znajdą Państwo dokładną specyfikację i właściwości techniczne. Serdecznie zapraszamy do przeglądania i składania zamówień !

 • Siatki zbrojeniowe kabe

  Siatka z włókien szklanych, służy do wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń ścian zewnętrznych budynków. Siatka stanowi podstawowy składnik zestawów materiałów do wykonywania systemów ociepleń na bazie styropianu: KABE THERM RENO, KABE THERM SM, KABE THERM AKORD i na bazie wełny mineralnej: KABE THERM WMM, KABE THERM MW.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów